Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Legacy Of Heroes guild

Napsal: Mistr jouda
Dne: 9.8.2013 17:12
Kategorie: Stará republika - The Old Republic
Zpět na fórum

Hraješ Swtor v guildu Legacy of Heroes? Pokud ano, napiš. ?.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
10. Srpen 2013 - 18:44
Jooo, právě jsem si předplatil na další dva měsíce-Jak se jmenuješ?

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
11. Srpen 2013 - 8:47
Petr-dooku
A hraješ v tom guildu?

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Houzka
14. Srpen 2013 - 18:26
Ahoj, nahodou jsem na to narazil. Ano, swtor hraju a jsem v guilde LoH. Protoze jsem se sem dostal nahodou, uz sem asi znova nepujdu, napis mi na mail [email protected].
At te provazi sila :)

+1
0
-1