Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

STAR WARS: The Old Republic – Knights of the Fallen Empire

Napsal: Evil
Dne: 16.6.2015 18:21
Kategorie: Stará republika - The Old Republic
Zpět na fórum

Nový cinematic trailer k datadiscu Knights of the Fallen Empire:

odkaz »


Knights of the Fallen Empire marks a renewed focus on BioWare-style cinematic storytelling in Star Wars™: The Old Republic™. Your character will become the Outlander, a veteran of the Great Galactic War who comes face-to-face with a new threat to the galaxy: the Emperor of the Eternal Throne.

This expansion also raises the Level cap to 65, and includes the option to create a Level 60 character! This allows you to start fresh in Knights of the Fallen Empire and jump right into the new story content. We are also delivering this story content in a way never before done in Star Wars: The Old Republic: Chapters. The first nine Chapters will be available at launch on October 27th, with new Chapters delivered regularly following that.

With the launch of Knights of the Fallen Empire, all of the original eight Class stories will be enhanced, allowing for a faster and more engaging playthrough for new and veteran players. Additionally, many of our existing Flashpoints and Operations are being scaled to 60+, giving you many more Elder Game options at Level 65.

All Subscribers will received the digital expansion for free. We are also excited to announce the Knights of the Fallen Empire Rewards Program. Between today and October 19th, Subscribers can earn collectible rewards for each month that they maintain their Subscriber status. This reward program is in addition to the fact that ALL subscribers receive Knights of the Fallen Empire for free!
Přidat komentář
Obrázek uživatele Karpagon
18. Červen 2015 - 17:43
Kdyby ta hra byla tak dobrá jako trailery na ní...

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
26. Červen 2015 - 17:53
Proč je na SWTOR tolik hate, to dodnes nechápu. Neříkám, že je to dokonalé, to ani zdaleka. Ale na to, že je to MMO to má dost propracovaný příběh. A upřímně řečeno, jestli tohle, kde mám osm dějových linek v jedné hře nebo KotOR3, kde bych zase hrál za Jedie nebo za Jedie, který se chová jako psychopat, tak přesto, že jsem nikdy nebyl fanouškem MMORPG, tak tady je volba snadná.
Navíc nyní, kdy je epic XP boost, není potřeba o "mmo" ani zavadit a dokonce ani plnit side questy.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
26. Červen 2015 - 17:58
Já se na to docela těším. Vzbudili naděje, když tvrdí, že zase rozjedou class story. Příběhová linka od lvl 50 dost skomírá. Ne tolik v kvalitě, ale v tom, že v Hutt Cartel je příběh rozdělený jen na Impérium a Republiku a povolání postavy se v ději liší jen v pár větách. V Revanovi už je to prakticky indentické naprosto pro všechny. Takže když už se chlubí "BioWare", tak by to mělo být pořádně udělané.

+1
0
-1