Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

STAR WARS: The Old Republic – Knights of the Fallen Empire

Napsal: Evil
Dne: 16.6.2015 18:21
Kategorie: Stará republika - The Old Republic
Zpět na fórum

Nový cinematic trailer k datadiscu Knights of the Fallen Empire:

odkaz »


Knights of the Fallen Empire marks a renewed focus on BioWare-style cinematic storytelling in Star Wars™: The Old Republic™. Your character will become the Outlander, a veteran of the Great Galactic War who comes face-to-face with a new threat to the galaxy: the Emperor of the Eternal Throne.

This expansion also raises the Level cap to 65, and includes the option to create a Level 60 character! This allows you to start fresh in Knights of the Fallen Empire and jump right into the new story content. We are also delivering this story content in a way never before done in Star Wars: The Old Republic: Chapters. The first nine Chapters will be available at launch on October 27th, with new Chapters delivered regularly following that.

With the launch of Knights of the Fallen Empire, all of the original eight Class stories will be enhanced, allowing for a faster and more engaging playthrough for new and veteran players. Additionally, many of our existing Flashpoints and Operations are being scaled to 60+, giving you many more Elder Game options at Level 65.

All Subscribers will received the digital expansion for free. We are also excited to announce the Knights of the Fallen Empire Rewards Program. Between today and October 19th, Subscribers can earn collectible rewards for each month that they maintain their Subscriber status. This reward program is in addition to the fact that ALL subscribers receive Knights of the Fallen Empire for free!
Přidat komentář
Obrázek uživatele Karpagon
18. Červen 2015 - 17:43
Kdyby ta hra byla tak dobrá jako trailery na ní...

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
26. Červen 2015 - 17:53
Proč je na SWTOR tolik hate, to dodnes nechápu. Neříkám, že je to dokonalé, to ani zdaleka. Ale na to, že je to MMO to má dost propracovaný příběh. A upřímně řečeno, jestli tohle, kde mám osm dějových linek v jedné hře nebo KotOR3, kde bych zase hrál za Jedie nebo za Jedie, který se chová jako psychopat, tak přesto, že jsem nikdy nebyl fanouškem MMORPG, tak tady je volba snadná.
Navíc nyní, kdy je epic XP boost, není potřeba o "mmo" ani zavadit a dokonce ani plnit side questy.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
26. Červen 2015 - 17:58
Já se na to docela těším. Vzbudili naděje, když tvrdí, že zase rozjedou class story. Příběhová linka od lvl 50 dost skomírá. Ne tolik v kvalitě, ale v tom, že v Hutt Cartel je příběh rozdělený jen na Impérium a Republiku a povolání postavy se v ději liší jen v pár větách. V Revanovi už je to prakticky indentické naprosto pro všechny. Takže když už se chlubí "BioWare", tak by to mělo být pořádně udělané.

+1
0
-1