Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Droidi a stromtroopers

Napsal: Mistr jedi
Dne: 13.11.2014 20:37
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Stále tu čtu, že stromtropři stojí za nic a že droidi byli lepší nepřátelé. Ale berme to tak, v klonových válkách bylo hodně jediu a proto, mohli droidi hodně jediu zabít. Teď v rebelech je ale málo kladných postav a tak jich nemůže tolik zemřít.
Co si o tom myslíte vy?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blechy
13. Listopad 2014 - 21:20
ano tato teorie má něco do sebe, ale na druhou stranu, v klonových válkách také ze začátku byly takovéhle chyby, vemte si třeba první film, kde kapitán rex obklíčen droidy zničí jednoho, vezme mu zbraň a ještě je (sice s dalšími) dokáže všechny postřílet, než přiletí posily, a o těch monolozích nemluvě (když někdo s někým mluví a přitom jen tak stojí, přičemš mu laserové střely létají okolo těla, jakoby se nemohli trefit) avšak také si myslím že ze stormtrooperů takovéhle s promiutím blbečky dělat nemuseli.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jedi
23-24
13. Listopad 2014 - 21:47
No, uvidíme co s tím Disney udělá.

Nechť vás provází Síla

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
15. Listopad 2014 - 11:56
Co s tím disney udělá? Ještě to tak maximálně zhorší. (u 1. dílu jsem si taky říkal to co ty teď, ale začínám být velký pesimista...)

Fight for the win!!!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jedi
23-24
15. Listopad 2014 - 14:30
A co bys čekal od tvůrců mickey klubíku?
Já nic.

Nechť vás provází Síla

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
18. Listopad 2014 - 20:37
Jo jo...

Fight for the win!!!

+1
0
-1