Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Rebels - 2. série

Napsal: Darth Kuxa
Dne: 3.3.2015 15:09
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Zdravím,
o Rebels se nějak moc nezajímám - vždy se jen podívám na aktuální epizodu, ale např. články nečtu, nebo nečekám, kdy vyjde další epizoda, prostě se jen jednou za čas podívám na ty, co jsem ještě neviděl.
A tak mám otázku.
Ví se prosím, kdy bude první díl druhé série? (za předpokladu že Fire across the galaxy byl poslední první :D)
Děkuji moc!

P.S.: Nebylo by od věci založit zde fórum Rebels, když je zde už i např. Underworld
Přidat komentář
Obrázek uživatele Dart Wader
3. Březen 2015 - 16:48
Někdy v dubnu na nějaké star wars celebration, myslím, že 16 nebo 19. Death to the rebels

Long live the Empire

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Evil
32-33
3. Březen 2015 - 22:02
A nebude to náhodou len exluzívne premietanie pre účastníkov tej celebration?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Kuxa
18-19
4. Březen 2015 - 20:10
Díky... ale není to nějaký divný? Většina seriálů to má tak, že začíná vysílat v září, na Vánoce se umlčí, s novým rokem pokračuje v sérii, kterou skončí v červnu, na velký prázdniny se umlčí, a v září znova... není to fakt nějaký divný, že Rebels jedou od září do února první sérii, druhá se začíná vysílat v dubnu... tady bych se přikláněl k řešení Evil, že to bude jen pro účastníky a veřejně se začne v září

+1
0
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
26-27
4. Březen 2015 - 23:21
Nemyslím si, že by si dovolili odvysielať niečo v apríli, aby potom čakali polroka na klasické vysielanie. To je jednoducho príliš veľa času. Nejaký časový rozdiel tam môže byť, ale viac ako mesiac by asi nemal zmysel. Vzhľadom na to, že prvá séria mala nižší počet častí a od prvých zmienok o Rebels ubehlo veľa času, je pokojne možné, že väčšinu epizód druhej série už majú hotovú. "Nezvyčajné" vysielacie obdobie by v tom nemalo hrať žiadnu rolu. Práveže stanice potrebujú obsah vysielať celý rok a keď sa im ponúkne možnosť odlíšiť sa nejakou novou produkciou, môžu to využiť. Ani Game of Thrones nie sú vypúšťané v tradičných vysielacích obdobiach, na ich úspech to však nemá vôbec žiadny dopad (aj keď v tomto prípade sa jedná o extrémny prípad). Pre informáciu na záver doplním, že neporovnávam kvalitu vyššie spomenutých dvoch seriálov. To len keby náhodou...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
5. Březen 2015 - 14:58
Těžko soudit. Píše se, že bude vysílaná první epizoda a bude pokec o tom, co se bude dít dále. Kdy se to ale bude dít, to se není kde dočíst. Vysílat jeden díl buď znamená, že bude mega dobrý a chtějí tím navnadit remcající publikum z řad starších, nebo že to chtějí šoupnout do vysílání. Na druhou stranu, pokud má mít "skoro dvakrát tolik dílů" (22?), tak to nejspíš začne až v září. Kdo se o prázdninách dívá na TV? Okurková sezóna je i v pořadech pro dospělé, natož pro děti.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
3. Březen 2015 - 19:13
Tak, tak. Druhá sezóna bude debutovat mezi 16. - 19. dubnem na Star Wars Celebration 2015 v Anaheimu. Jestli pak bude seriál pokračovat hned dále jsem se nedočetl, ale dává to smysl.

+1
0
-1