Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

this is madness

Napsal: Dart Wader
Dne: 3.4.2015 14:55
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Chtěl bych poprosit všechny lidi, co se na tohle dneska podívají, aby hlasovali na starwars.com v dnešním souboji pro lorda Vadera, někdo ten turnaj asi nějak falšuje protože začínají vyhrávat divné postavy. Tímto bych vás chtěl požádat o hlasy na jeho stranu, aby turnaj byl mezi opravdu výnamnýma postavama.
Všem kteří budou hlasovat pro lorda Vadera velmi děkuju :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele BobaFett
23-24
3. Duben 2015 - 16:03
Třeba to nefalšují. Podle mě si hodně lidí řekne, že když minulé dva ročníky se určitá postava dostala daleko, tak chtěj dát "prostor" jiným postavám. Asi jediné možné vysvětlení.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
27-28
Viq [Redaktor]
3. Duben 2015 - 16:29
No, četl jsem na netu nějaké články, že lze různě dohledat skripty pro ovlivnění ankety - což není vůbec složité, stačí si vypnout cookies a hlasovat si můžete kolikrát chcete. Je smutné, že tam nedali nějakou CAPTCHA... aspoň jednoduchou, aby to zbytečně neotravovalo, ale aby to nebylo příliš jednoduché pro nějaké blbce, co by to chtěli skripty ovlivňovat.

Mám pocit, že některé výsledky byly ještě upraveny, protože pár postav tam mělo tak 2 hodiny před koncem dost jiné skóre, než jaké bylo ve výsledcích - asi to ještě ve finálně nějak kontrolují podle příchozích IP adres, jinak si to nedokážu vysvětlit.

Jinak souhlasím s první částí komentáře, třeba je opravdu tolik fanoušků Jabby, že porazí i mighty Vadera :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1