Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Koupím knížky

Napsal: sTv
Dne: 7.5.2015 17:13
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Háv klamu odkaz »

Mezigalaktická výprava odkaz »

Štěpný bod odkaz »

Stíny Impéria odkaz » normální knížku ne omnibus

Ve všech knihkupectvích co jsem našel byly vyprodané. Pokud by někdo měl zájem prodat za rozumnou cenu (300-500) nebo věděl o nějakém inzerátu budu rád.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Luke
8. Květen 2015 - 16:22
tady mají Štěpný bod:-) odkaz »

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
9. Květen 2015 - 17:04
A nevíš kde by měli ten Štěpný bod bez toho, abych musel platit přes účet? Ideálně kamenná prodejna?

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
9. Květen 2015 - 18:06
Skus tady ten odkaz » mají tam i Stíny Impéria, ale je třeba platit poštovné

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
15. Květen 2015 - 11:33
Pomohl Ti ten druhý odkaz??

+1
0
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
22. Květen 2015 - 8:11
Abych byl upřímný tak spíše ne... Platit za knížku která normálně stojí 349,tak abych za ní zaplatil téměř 1500... NA to nemám a kdybych měl tak mi to přijde stejně dost přehnané. Ale velmi děkuju za ochotu :)

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
23. Květen 2015 - 10:51
Nemáš vůbec zač:-D. Já vím, že je to hodně drahé sám bych se rozmýšlel..,ale zase na druhou stranu je to teď už raritka, takže těžko seženeš levnější. (ale stále jeto možné:-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
22. Květen 2015 - 13:42
Stíny impéria bohužel někdo vybral než jsem objednal(přiznejte se :D) a Štepný bod jsem se pokusil objednat ve dvou antikvariátech kde inzerovali že ho mají ale bohužel u obou marně čekám na odpověď. Tyhle knížky se dají sehnat už jen tak že je od někoho koupíš, aspoň že je skoro vše na stažení na uložtu ve formátu do čtečky.
Kdyby někdo z místních prodával tak mam zájem ještě o triologii o Hanu Solovi, Hledání jedi a Thrawnovu ruku.

EDIT: Hledání Jedi=Akademie Jedi

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
17. Červen 2015 - 19:17
Hodně knížek mi ještě schází. Neví někdo o nějaké akci (např. burze knih) která se specializuje na sci-fi? Nebo o antikvariátu zaměřeném na sci-fi kde by se dali sehnat starší knížky? Věřím že na tomhle webu nejsem jediný kdo někdy kompletoval sbírku :)

+1
0
-1