Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Force Heretic I: Remnant (Star Wars: The New Jedi Order)

Napsal: Dart Wader
Dne: 21.5.2015 15:02
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Rozhoduji se o koupi této knihy: Force Heretic I: Remnant (Star Wars: The New Jedi Order), nejsem ještě na 100 procent rozhodnutý, takže jsem rád za každou radu. Četl ji někdo z vás? Jedná se o dobrý příběh? Je to i o Impériu nebo jen o jediich?
Přidat komentář
Obrázek uživatele sTv
sTv
22. Květen 2015 - 8:43
Je to o válce s Yuuzhan Vongy era nový řád jedi. Pokud si chceš kupovat knížku z tohoto období doporučuji spíše začít na začátku série.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
22. Květen 2015 - 13:41
Jo to vím, že to je o válce s yuuzhan vongy, něco o tom období vím, ale zajímá mě to primárně protože v téhle knize by proti nim mělo bojovat impérium oproti ostatním kde bojuje jenom nová republika, takže bych chtěl potvrdit zda je tam Impériu věnovaná část.

Long live the Empire

+1
0
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
27. Květen 2015 - 9:09
V této knize Impérium opravdu je. Ovšem pokud nemáš rád porážky Imperiálů tak si to nečti. Ale pokud chceš knížku kde je Impérium a je z Nového Řádu tak v žádné jiné knížce není Impéria tolik a v ostatních jsou spíše pouze zmínky :D

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
0
-1