Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Force Heretic I: Remnant (Star Wars: The New Jedi Order)

Napsal: Dart Wader
Dne: 21.5.2015 15:02
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Rozhoduji se o koupi této knihy: Force Heretic I: Remnant (Star Wars: The New Jedi Order), nejsem ještě na 100 procent rozhodnutý, takže jsem rád za každou radu. Četl ji někdo z vás? Jedná se o dobrý příběh? Je to i o Impériu nebo jen o jediich?
Přidat komentář
Obrázek uživatele sTv
sTv
22. Květen 2015 - 8:43
Je to o válce s Yuuzhan Vongy era nový řád jedi. Pokud si chceš kupovat knížku z tohoto období doporučuji spíše začít na začátku série.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
22. Květen 2015 - 13:41
Jo to vím, že to je o válce s yuuzhan vongy, něco o tom období vím, ale zajímá mě to primárně protože v téhle knize by proti nim mělo bojovat impérium oproti ostatním kde bojuje jenom nová republika, takže bych chtěl potvrdit zda je tam Impériu věnovaná část.

Long live the Empire

+1
0
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
27. Květen 2015 - 9:09
V této knize Impérium opravdu je. Ovšem pokud nemáš rád porážky Imperiálů tak si to nečti. Ale pokud chceš knížku kde je Impérium a je z Nového Řádu tak v žádné jiné knížce není Impéria tolik a v ostatních jsou spíše pouze zmínky :D

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
0
-1