Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Star Wars Resistance

Napsal: gorilag
Dne: 26.11.2018 13:37
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Čaute, sleduje je tu niekto tento seriál ? čo na neho hovoríte ? Začína to byť vcelku zaujimave a až na Kaza, ktorý je najhoršie spravený charakter, a áno horší než Jar Jar.!!!! Ale celkovo dej a vyplnenie Star Wars universa je to fajn :) Je to pre mladších divákov, ale aj ako dospelý človek si z toho užívam skvelý story telling, ktorý je poznačený Filonim ? Zrejme hej, nakoľko uzko spolupracoval s týmom za Resistance. Vobec by mi nevadilo vidieť dajaku postavu vo filme v rámcii continuity. Alebo možno v novom hranom serialy Mandelorian, ktorý je práve v príprave. Je pravda, že cez prvé 2 epizody sa treba skutočne prelúskať, ale story je treba uviesť a nie je to vždy nahlahšie, vobec tomu nepomáha to že prvých pár epizod je hlavne o Kazovi, ktorého spravanie a prejav vás mentalne zničí. Neskôr sa do deju začnú zapajať aj iné postavy ktoré sú prekvapivo od Kaza napísané vcelku obstojne na to, že sa jedná len o detský serial. Napríklad taký Yeger je skutočne zaujímava postava. A neskôr sa nám dostane aj dielu, kde práve jeho story bude hrať prim. Na to ako ako bolo v uvodnom trailery vidieť Lietanie a First Order, tak skutočne som zvedavý kedy budú všetky tieto zábery použté nakoľko v čase písania tohto príspevku bolo first ordru minimálne, a až na pár rozhovorov cez holo a malé poodkrytie toho, čo robí first order preto, aby sa kapitan Doza pridal k nim. 

Za mňa je tento serial vcelku fajn. Ako vravím aj keď je hlavne pre deti a je to na ňom rozhodne vidieť, omnoho viac než v Rebels, nájdu si v ňom niečo pekné aj starší divaci ktorý hladajú príjemnu oddychovku s nádychom Star Wars.

 

 

Přidat komentář
Obrázek uživatele Engineer Of KDY
25-26
Engineer Of KDY [Superadmin]
30. Listopad 2018 - 18:24

Zdravím,

Resistance sleduji ostatně jako většinu Star Wars tvorby.

Ještě než se ale pustím do stručného "hodnocení" tak bych chtěl říct, jsem především EU/Legends fanda. (Proti příznivcům Disney canonu nic nemám. ;) )

Dle mého názoru je Resistance velice slušný počin tedy alespoň v porovnání se současnou úrovní Star Wars (filmové a seriálové) tvorby od Disney. Bohužel se musím přiznat k, pravděpodobně velmi nepopulárnímu, názoru, že nemám rád Filoniho styl, a to především proto, že má ve zvyku rozbíjet kontinuitu s předchozími materiály a to platí jak pro Rebels tak i pro "jeho" Clone Wars, A tak vzhledem k tomu, že v Resistance zatím nic moc "nerozbil" (Alespoň mi to tak připadá. - jak jsem zmínil v Disney canonu se zas tak moc nevyznám.) si jsem schopný Resistance "užít" víc než Rebels.

Jinak v podstatě souhlasím s gorilagem.

Taky vám přijde, že 8. a částečně 7. epizoda nedává z hlediska hlavní zápletky moc smysl nebo vám to přijde v pořádku?

Závěrem jen dodám, že snad ve velmi brzké době tady na webu doplním chybějící epizody Rebels a Resistance.

+1
0
-1