Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Otroci Republiky (Slaves of the Republic)

Komiksová série Otroci Republiky (v originále Slaves of the Republic), jenž je situována do období Klonových válek, se soustřeďuje na konflikt na planetě Kiros a Zygerria. Zatímco se válka šíří napříč galaxií a klonoví vojáci Republiky pod vedením rytířů Jedi bojují s hrabětem Dooku a droidí armádě Separatistů, na Kirosu dochází k něčemu podivnému - celá populace planety zmizela. Je na Obi-Wanovi Kenobim, Anakinu Skywalkerovi a jeho padawance Ahsoce Tano, aby tuto záhadu objasnili a odhalili spiknutí Zygerrianských otrokářů.
Období komiksové série: Klonové války (22 BBY - 19 BBY)

#1: Záhada Kirosu
#2: Otrokáři Zygerrie
#3: Hlubiny Zygerrie
#4: Aukce milionu duší
#5: Otrok nyní, otrok navždy
#6: Útěk z Kadava