Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

The Star Wars

Z farmáře Luka Skywalkere je v komiksu 60-ti letý Jediský generál, velitel vesmírných sil na písečné planetě Aquilae (trochu vzdálenější název od Tatooinu), který se nyní vizáží příliš neliší od samotného Lucase. Role hlavního klaďase tedy připadla Annikinu Starkillerovi, záporákem zůstal Darth Vader, který však nemá pro nás neodmyslitelnou černou zbroj. Také Han Solo zásadně změnil vzhled na zeleného mimozemšťana. Jedinou vizuálně (téměř) nezměněnou postavou tak zůstává Princezna Leia a droidi C-3PO a R2-D2.
Období komiksové série: Nekanonický/alternativní vesmír

#1: The Star Wars