Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Gen'Dai kosí za prachy

Reklama
Autor: LosBuritos
Přidáno:22. Září 2014 - 18:20
Přihlásit se k odběru

Nikdy předtím jsem povídku nepsal. Jen to zkouším. Tahle povídka je krátká, je to moje první a jsem ještě lidské mládě, takže to prosím berte s rezervou :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Corusant, Období bitvy o Geonosis


,,Ha! A to už na Gen'Daie všichni zapoměli." pomyslel si Gen'Daiský bojovník, číhající na nic netušícího Jedie. Ano, přesně tak! Gen'Daiský! Rasa bez kostí, objevená v časech, kdy byli světelné meče na drát. Někde v baru uslyšel o poměrně malé odměně, čekající na toho, kdo se tohoto Jedie zbaví. Rukou - dáli se tomu tak říkat - zašmátral ve svém hrudníku, a ze svých chapadlovitých svalů vytáhl Jediský světelný meč, který ukradl z bojiště nějakému mrtvému Jediovi. Zmáčkl spoušť a z rukojeti vytriskla zelená čepel ,,vtžžmff!’’. Vrhl se na Jedie, který jeho útok okamžitě zablokoval svým modrým mečem. Chvíly se přetlačovali, až Jedi mečem odhodil protivníka. Gen'Dai udeřil rukou, ve které svíral světelný meč Jedie do obličeje. Pokusil se to samé udělat s druhou rukou, ale Jedi mu ji usekl. Kus Gen'Daiského růžového svalstva upadl na podlahu doprovázený slizem. Jedi poté přiskočil k protivníkovi a přesekl ho vejpůl. K Jediovu překvapení se jeho protivník začal spojovat. Chapadlovité svaly se k sobě začali plazit a spojovat se. Gen'Dai následně odhodil Jedie na zeď, namířil na něj svůj světelný meč a chraplavým hlasem provedl svůj ďábelský smích ,,MHRHAhahA". Když už měl bojovník možnost zabít Jedie, který se před ním bezmocně válel na zemi, do dveří vrazil Inženýrský droid R4. Bohužel pro Gen'Daie avšak naštěstí pro Jedie byl tento robot vybavený letlampou. Droid zapálil Gen'Daie, který upustil světelný meč a ztratil tvar lidského těla. Jedi ho pomocí síly shodil z balkónu přímo do vznášedlové dálnice. Padajícího Gen'Daie během pádu srazilo pár vznášedel. Tělo Mrtvého bojovníka dopadlo až někam do hloubky města a zkončilo v rukou starého uklízeče, který si myslel, že se jedná jen o Ithorianské zvratky.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů