Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

StarWars: špatní boj

Reklama
Autor: Adam Fiala
Přidáno:28. Září 2014 - 11:10
Přihlásit se k odběru

Po obraně Coruscantu přežilo pár miliónu klonů, kteří bojovaly v tomto velikém boji. Když Melis Piria zaujal místo Hraběte Dookua tak mu nezbylo moc sil a tak se dal k obléhání galaxie první napadl Kamino které po bojích nebylo moc chráněno.

Poslal do Kamína asi deset tisíc droidu , aby jej dobyly. První zneškodnily navádecí maják aby kloni co byly okolo Kamína nemohly poslat žádost o pomoc. Potom vysadily na Kamínu droidy a také Melise Piriu který osobně dohlídl na dobytí Stanice u Kamína.
Klonů tam bylo mnoho ale neměly dokončení výcvik takže nebyly moc silnímy soupeři. Okolo Stanice na Kamínu byly postaveny zábrany kde byly droidy připravující se na útok na výrobnu klonů.
Kamínoané nic netušily a v klidu si večeřely , najednou se ozval výbuch a všude zhasla světla. Kloni se ihned šly vyzbrojit nejlepšímy zbraněmy co měly na Kamínu, A vyšly ven aby se podívaly co se stalo ale najednou vylezly z vody droidi a postřílely je.
Když všichni droidi vyšly z vody tak povraždily všechny klony co byly v Kamínu, Melis Pirio chtěl , aby Kamínoané sloužily jemu a vyráběly pro něj klonovou armádu. Odmítly mu dělat armádu tak vytáhl svůj meč a všechny je povraždily, kloni co tento masakr přežily utekly z planety a letěly ihned na Coruscant. Řekly tuto velmi špatnou zprávu radě Jediu a ti ihned poslaly Mace Windua a také asi tisíc klonů.
Když dorazily na Kamíno tak našly mrtvé klony a kamínoany ale nejhorší správou bylo že klonovací centrum bylo zničeno a produkce klonů byla trvale zastavena. Kloni pobyly zbytky droidu co zůstaly, a jeden z těch droidu byl naprogramován tak že dal Mace Winduovy nahrávku kde bylo nahráno jak Melis Pirio zabíjel Kamínoan jednoho po druhém.

Když si tuto nahrávku shlédla rada Jediu byly zaskočení, protože Melise Piriu neznají a nic o něm nevědí.
Tak jej začaly stopovat a zjístily že je to nový Sithský Lord a nástupce Hraběte Dookua, vypsaly aji na Melise Piriu velkou odměnu ale nemohly si dovolit vyslat na něj klony protože rupublice zbylo necelých pět milionů klonu, proto musí Republika najít nové zdroje na armádu než přidou o všechny vojáky a klony.

Za necelý týden Melis Pirio byl viděn na Utapau jak tam uplácí Generála Grievouse a jeho Komando Droidy. Republika se to hned dozvěděla a vyslala tam více jak tisíc klonů které vedl Mace Windu, když dorazily na Utapau byly očekávání a hned po příletu do atmosféry byly jejich lodě bombardovány a mnoho z nich aji zničeno. Maci Windu a jeho vojsko přistále ale byla jich jen polovina o proti tomu kolik jich vyrazilo. Když vylez Mace Windu z dělového člunu byl zákeřně napadnut Generálem Grievousem a Melis Pirio pobyl všechny okolo nich a poté on a generál Grievous napadly Mace Windua. Bojovaly spolu nějákou tu chvíly a poté byl Mace Windu střelen zezadu jedním z komando droidů a upustil svůj meč což byla smrtelná chyba protože jej Melis Pirio bodl svím mečem do břicha a Mace Windu zemřel. Všichni kloni byly na Utapau pobiti během pár hodin a Utapau byla prohlášena za centralní planetů separatistů.

Když se to dozvěděly Jediové tak byly velmy rozzlobeni. Republika poslala jednu lod na orbitu Utapau a viděly velkou obranu této planety, bylo tam několik desítek tisíc droidů a asi tisíc droidích bombardéru.
Tak si Republika naplánovala velký útok na Utapau shromáždily asi dvě stovky tisíc klonů a poslaly tam asi sto Republikových fregat,
když přišly na Utapau tak nikde nikdo nebyl bylo tam jen spousty mrtvých klonů a mrtvého Mace Windua.
A najednou z oblohy přiletělo několik desítek tisíc supí droidů , kteří začaly všechny zabíjet a ničit fregaty a dělové čluny.
Proto nemohly kloni odletět z planety a byly donuceni bojovat. Ale boj proti supí droidům byl těžký a kloni prohrávaly padly skoro všichni až na pár dobrých vojáku, kloni věděly že Melis Pirio je moc silný a chytrý a tak všech sto klonů co přežily utekly na Tattooine a tam začaly nový život.
Republika si po dvou dnech myslela že to nikdo nepřežil. Poté byla chvíly klid od separatistů a Republika se soustředila na hledání nové armády.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
4 hlasy
1 hvězda
3 hlasy