Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Příběh kapitána Broma 2

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:10
Přihlásit se k odběru

Brom s rotou Passive se tedy vydal na sever. Cesta byla dost úmorná a navíc po asi 8 km začalo pršet. S každým kilometrem navíc si byl Brom jistý, že na nikoho nenarazí. A taky, že ne. Když urazili pro všechny "vysněných" 20 km byly všichni rádi, že nemusí s nikým bojovat, protože ujít takových 20 kilometrů to dá zabrat."Andy" zavolal na Andyho Brom "pojď sem."Andy se tedy zvedla šel za svým velitelem "Co se děje Kapitáne" zeptal se Andy Broma "Dohlédni aby se všichni najedli a pořádně napili, nechci aby mi tady někdo omdlel." řekl Brom "Rozkaz Kapitáne.Ale proč ty rozkazy nevidáte sám pokud mohu být tak smělí" odpověděl Andy "Musím informovat generála o tom, že jsme na nikoho nenarazili." řekl Brom.Poté se Brom a Andy rozešli. Co, ale nevěděli bylo, že spolu mluvili naposledy.


Když Brom odešel Andy se vrátil k ostatním a vydal rozkazy, které dostal od Broma. Brom odešel někam kde ho níkdo neslišel, ale na neštěstí kde také on neslišel nic z místa tábořiště.Když si uvědomil, že je daleko zapnul si holoprojektor a zavolal Kotha. "Generále máte tu holopřenos" přišel ke Kothovi jeden důstojník "Děkuji seržante" odpověděl Koth "Ano Brome co se děje" "Na nic v okolí 20 kilometrů jsme nenarazili.""To je velice dobrá zpráva" odpověděl Koth


Mezitím na tábořišti...

"A proč musí Kapitán generála informovat" zeptal se Aston Andyho "Protože by o nás jinak nevěděli" odpověděl Andy. Najednou se sedícímu Stakovy udělal na helmě žlutý vřed s černotou uprostřed.Ano udělala to střela z blasteru."Droidi" zakřičel Samy.Kessy si ani nenandal helmu a už taky ležel mrtvý na zemi.Zet postřílel asi deset droidů a dva super droidy

než dostal asi tucet střel přímo do hrudi. Zeté vykřikl Samy a než se stačil dostat k Zetovu bezvládnému tělu dostal ránu do břicha, ale ještě nebyl mrtví (jen to tak vypadalo). Aston se snažil zabít rukama jednoho superdroida, ale jakmile se dotknul jeho levé ruky droid ho zvednul do vzduchu a zastřelil druhou rukou. Andy se byl jak Leonidas proti Peršanům střílel všude kolem sebe jelikož věděl, že už nemůže zastřelit nikoho jiného než nějakého droida. "Nažerte se laseru vy bezduchý plechovky!" Jakmile to dořekl dostal střelu přímo do hlavy.

Droidi po masakru, který vykonali odešli a dali se na pochod směrem ke klonové základně.


Když se Brom vátil a viděl ten masakr nemohl věřit svým očím. "Kapitáne" zašeptal Samy Brom se rozeběhl k Samymu a sundal si helmu "Samy kdo to udělal" zeptal se Brom "Droidi" vysoukal ze sebe Samy poslední slova a umřel Bromovi v náručí.Bromovi vytryskly slzy a začaly mu stékat po tváři.Ne já vás pomstím.Opatrně položil Samyho tělo a rozeběhl se směrem k základně.


Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů