Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Námezdní Lovci

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:07
Přihlásit se k odběru

Boba Fett, Highsinger, Latts Razzi, Bossk, Dengar, Asajj Ventress, Aurra Sing, Embo, Moralo Eval a Cad Bane se sešli na Felucii pod velením Hraběte Dooku. Hrabě Dooku řekl: " Kdo první mi přinese jakéhokoliv jedie dostane 500 000 kreditů. Hrabě Dooku odstartoval soutěž a Aurra Sing zabrala nejbližší stíhačku. Aurra Sing letěla na planetu Coruscant stejně jako ostatní. Když přistála setkala se s Latts Razzi " Ty jsi nováček ? " zeptala se Latts. " Ne, dlouho jsem seděla ve vězení. " a pak se setkala s Cadem Banem.

" Vítej zpět, Aurro. " řekl Cad. Aurra Sing vstoupila do budovy klidně, poněvadž si myslela že klony nehlídají. Ale ve skutečnosti tam bylo tak 20 klonů. Aurra jednoho zastřelila a nandala si jeho helmu. Aurra v helmě klona procházela k první kanceláři kterou viděla. Byl tam Quinlan Vos. Quinlan se ani neotočil a Aurra Sing v hlase mistryně Jedi řekla: " Mistře, půjčte mi světelný meč. Quinlan to udělal a stále se na ní nedíval. Pak Aurra řekla: " Aayla Secura vás chce svázaného. Quinlan se na ní podíval. Zamračil se a Aurra vytasila jeho zelený světelný meč a namířila ho na Quinlana. " Další mise pro peníze. " řekl Quinlan. " Co by námezdná lovkyně neudělala. " poučovala Quinlana Aurra. Pak na dveře zaťukala Latts Razzi a řekla Auře: " Být tebou bych se s Jediem nepárala. Já už to mám hotové. " A pak Latts pravou rukou měla pistoli namířenou na její zajatkyni Aaylu Securu. A druhou rukou zabíjela klony. Aurra Sing vzala Quinlana a utíkala za Latts. Latts nastoupila do stíhačky Aurry. A Aurra nasedla na speeder. Speeder byl pomalejší, ale Aurra speederem dojela do obchodu stíhaček a tam zabila prodavače a stíhačku ukradla a odletěla. Na Felucii byl Cad Bane s Obi-Wanem Kenobim. A Aurra se naštvala: " Blahopřeji Bane !!! " a nabila si pistol kterou mířila na Quinlana. Dooku jí ale upozornil: " Ne, ne, nezabíjet Jedie využijeme je a navedeme k temné straně síly. " Chycení Kenobiho bylo primitivní. " smál se Cad. Pak za Aurrou doběhli ostatní. Tady máte seznam:


1. Cad Bane- Obi-Wan Kenobi

2. Aurra Sing- Quinlan Vos

3. Latts Razzi- Aayla Secura

4. Asajj Ventress- Ahsoka Tano

5. Bossk- Ki Adi Mundi

6. Boba Fett- Plo-Koon

7. Moralo Eval- Saesee Tiin

8. Embo- Shaak Ti

9. Dengar- Barriss Offee

10. Highsinger- Kit Fisto

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
3 hlasy