Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Námezdní Lovci 2

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 11:10
Přihlásit se k odběru

" Hej Embo! " zakřičela rozčíleným tónem Latts Razzi. " Embo, našel si někdy světelný meč ? " ptala se Latts, ale Embo neoodpovídal, protože si leštil svůj neprůstřelný disk. Latts Razzi pokračovala: " Já bych chtěla růžovej. " Embo se na Latts podíval otráveným pohledem a v tu chvíli Latts zmlkla. Pak vyšla ze stáje Emba a vyzářilo na ní slunce. Šel tam wookie a Latts na něj zakřičela: " Hej Bowbacco ! Už si někdy někoho zabil ? Wookie přikývnul a vytasil na ní zelený světelný meč. Za Latts přišel Embo a zastřelil ho. Latts se usmála a řekla: " Díky Bowbacco za světelňák. Bude se mi hodit. " Embo se zamračil a šel zpátky do stáje, ale Latts se rozeběhla za Asajj Ventress která šla do baru. " Co chceš, Latts ? " zeptala se Asajj. " Jen jsem si chtěla zaskočit do baru. "

- " A proč ? " Latts se po otázce na Ventress koukla stejně znechuceným pohledem jako Embo. Ventress když otevřela dveře baru. U stolu seděli: Moralo Eval, Highsinger, Dengar, Bossk a Cad Bane. K Moralovi přišel twi'lek: " Námezdný lovče zato že jste včera zabil mého bratra si zasloužíte- " On zneuctil Moralo Evala !!!!!! " naštval se Moralo a bouchnul do stolu. Latts vytasila světelný meč a přesekla twi'leka. Pak se lekla kde je Aurra Sing s Bobou Fettem. Cad Bane hned informoval Latts a Ventress že Boba Fetta a Aurru Sing si najal Dooku.

-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-..-.--.-.-.--.-.-.--.-.-.

Mise Boby Fetta a Aurry Sing

-.-.-.-.--.-.-.-.-.--.-.--.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.--.-.--.-.-.-.--.-.-.--.-.--.-.-.-.-.-.-.-

Boba a Aurra byly u hraběte v kanceláři. Dooku vyšel na balkón a řekl: " Chtěl jsem si najmout lepší dvojici, ale vy dva dohromady jste pracovali dobře. " Boba Fett se pousmál na Aurru která nad ním stála. " Poskytli jste mi Quinlana Vose a Plo-Koona. Bohužel ale všichni jediové až na Aaylu Securu a Quinlana Vose- všichni utekli a to jsem si myslel že droidi umí pohlídat světelné meče a i jedie. " řekl Dooku. Aurra Sing se přidala do diskuze: " Máte zrovna špatné jedie. Dalo se očekávat že Kenobi uteče. Kenobi a ta šmejdská togruta- to jsou ti nejsilnější. " Dooku se zlostně podíval a řekl: " A teď vyslali Skywalkera aby mistra Vose a jeho učednici Aaylu Securu zachránili.

-.-.--.-.-.-.-.-.--.-...-.-.-.--.-.-..--.-.-.-.--.-.-.--..-.--.-.-..--.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-

V baru

.--.-.--.-.--.-.-.-.-.--..-.-.-.--.-.-.-.-.--.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-

" Nemyslíte si že by jsme měli letět za Bobou ? " ptal se Bossk.

" Ne, je to mise Boby, on to zvládne. " řekl Dengar.

Pak do baru přišel Embo a Sugi. Nebyli zrovna šťastní a tak šli za námezdníma lovcema.

" Dostali jsme zprávu od Aurry Sing. Potřebuje nás. Jediové utekli z věznice a míří tam Skywalker aby zachránil Aaylu Securu a Quinlana Vose, to jsou jediové kteří neutekli.

Všichni vstali ze židlí a rozeběhli se ven z baru.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas