Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Revales: Zkouška síly

Reklama
Autor: Moloko_El
Přidáno:12. Listopad 2012 - 23:26
Přihlásit se k odběru

Ubíhaly týdny těžkého výcviku a na Revalovi bylo znát zesílení. Učil se velmi rychle. Sewqé se občas i trochu obávala, že mu pýcha vleze na mozek, ale po chvíli vždy svou myšlenku zavrhla.
Při jednom výcviku se zeptala:
,,Víš něco o padawance Tano?“
,,Nic moc. To ona bude ta těžká mise?“
,,Ano, ale nenech se ovlivnit žvásty o ní, je velmi silná, je trénována již od malička. Trochu ti to ještě přitíží klonové, kteří budou na lodi také. Zbývá nám už málo času, budeme muset trénovat ještě usilovněji, jestli ji chceš porazit.“
,,Dobře. A kdy nadejde můj čas?“
,,Za pět dní, jak jsem řekla málo času.“ Revales na to už neodpověděl a trénovali dál.
Noc před odletem byl trochu nervózní. Ptal se sám sebe, jak se do lodi dostane a kam se pak na nějakou dobu schová, rozhodl se, že půjde do skladu a toho, komu se nevyhne, se zbaví.
Noc uběhla jako nic a už stál dvě stě metrů od křižníku, jak po příchodu zjistil. Řekl si, že se tam dostat by mohlo být lehčí. Měl pravdu. Šel ke vchodu, kde bylo asi jen sedm klonových vojáků. Když se k nim blížil, vykřikl jeden z nich:
,,Co tu pohledáváš?!“ Revales neodpověděl a blížil se k nim rychleji, klonové už na něj namířili zbraně a když stál od nich asi dva metry, zastavil, klonové na něj mířili a jeden z nich řekl:
,,Už ani krok!“ Revales na to vytasil svůj světelný meč a jednou otočkou všechny zabil a zase svůj meč vypnul a v klidu nakráčel do křižníku. Našel sklad, ovšem tomu strážili dva klonové, pomocí síly jimi o sebe praštil a hodil do skladu, do kterého šel poté taky. Vevnitř zavolal své mistryni:
,,Jsem zde, mistryně.“
,,Skvělé. Teď mě poslouchej, budeš pomalu chodit po chodbách a čekat, dokud nenarazíš na Tano.“ Holokol skončil a Revales čekal.
Po hodině vyšel ven a dělal, jak mu bylo řečeno. Netrvalo dlouho a na Ahsoku narazil v blízkosti modulů. Chtěl už na ni zaútočit, ale vše mu ztěžovali přihlížející klonové, kdyby jich tam byl tak do pěti, nevadilo by mu to, ale proti takovému počtu a navíc proti zkušené padawance si netroufal. Konečně šla někam, kde už byla jen stráž, což znamenala maximum pět včetně Ahsoky. Tady už si věřil.
Ahsoka tam zrovna něco prohlíží na počítači, Revales se k ní blíží rychlou chůzí, stráž, která mu je nejblíže, ihned zabije, stráž vedle Ahsoky na něj hned vystřelí, ale střely do nich Revales odpálí. Teď před ním stojí se zapnutými meči Ahsoka a tvrdě se zeptá:
,,Co tu chceš?!“ Revales se na ni škodolibě pousmál a odvětil:
,,Jen malou věc, tebe. Ovšem ne v takovémhle stavu.“
,,Kdo tě poslal?!
,,To není důležité.“ A útočí skokem. Ahsoka se tomu ubránila a teď útočí ona, je větší výzva, než si dřív myslel, musí dávat větší pozor, když jde proti dvoum mečům. Ozývají se rychle za sebou jdoucí zvuky, jak do sebe světelné čepele naráží. Vtom Revales Ahsoku kopne a ona velmi těsně uhýbá útoku, mířenému na její krk. Ahsoka útočí oboumi měči najednou, ale Revales do nich dá takovou ránu, až jí je oba dva vyrazil z ruk a jeden se mu ještě podařilo rozseknout a ji srazil k zemi, napřahuje se na závěrečný sek, ovšem to ho Ahsoka udělat nenechá a odhazuje ho silou. Revales to vůbec nečekal a tak odletěl celkem daleko a to i jeho meč od něj, ale ten si k sobě zase přitáhl. Právě včas, protože Ahsoka na něj zrovna skočila a nechce se vzdát. Revales se ji pokouší seknout do nohou, ale vyskočila a chce ho probodnout, Revales uhýbá, ale i tak ho řízně do boku, což mu teď udělalo obrovskou nevýhodu v boji a tak si teď vymyslel novou strategii, v něčem bezpečnější a v něčem ne. Pomalu změnil směr a couvá, ale pořád bojuje, snaží se dostat k modulům. Odhazuje Ahsoku a utíká a zabíjí klony, kteří se mu dostávají do cesty, naneštěstí pro něj nedal jednomu smrtelnou ránu, jak se zpočátku zdálo, a tak ho střelí do zad, Revala to donutí si kleknout, ale hned se zase zvedá, ale moc neujde a už se musí bránit Ahsoce, která ho dohnala. Zraněn, se snaží hlavně ubránit již neomalenými pohyby, jeho jediná šance je ji pořád odhazovat a pokouší se to udělat, Ahsoka to však vytuší a odhodí ho dřív, než stihl on ji. Naráží obličejem do zdi a krvácí. Zbývá mu už jediná a poslední šance, odhodí ji a co nejrychleji uteče do jednoho z modulů. První část se mu podařila, teď ten útěk, ovšem to se špatně dělá, když jste zraněni na dvou místech na těle. Podařilo se, je před modulem, otevírá ho a už do něj chce vstoupit, ale vtom se před ním objeví zelená čepel a Ahsoka mu řekne:
,,Už ani sebemenší pohyb!“ Revales nenápadně bere svůj světelný meč, zapne ho a ubrání se tak utnutí hlavy a druhou rukou praští Ahsoku do obličeje, což ji donutí vypnout svůj světelný meč, k tomu ji ještě kopne kolenem do břicha, tak tak vydrží Ahsoka klečet.
,,Obrátili se strany.“ Řekl tichým hlasem Revales a připravoval se na popravní sek, napřahuje se a velkou rychlostí ruku s mečem spouští, když vtom ale těsně nad jejím krkem zastaví, něco mu nedovoluje seknout. Meč vypnul, rychle nastoupil do modulu a Ahsoku tam nechal v křeči.
V modulu zadal souřadnice a zapnul autopilota. Dal si ruku na čelo a přemýšlel, kde udělal chybu, mezitím se ještě ošetřoval, ale hlavně nevěděl, proč nedokázal Ahsoku zabít.
Když dorazil za svou mistryní, okamžitě šla za ním a zeptala se jemným hlasem:
,,Jak to dopadlo? Podle tvých zranění předpokládám, že asi ne moc dobře.“
,,Já..Já to nedokázal.“
,,Co nedokázal?“ A položila mu ruku na tvář,
,,Zabít padawanku Tano. Klečela přímo přede mnou a já to nedokázal, něco mi v tom bránilo.“ Zashney hned věděla, o co šlo, byl to soucit, neměla ale ponětí, kde se v něm vzal.
,,A ještě jsem se chtěl zeptat, Mohl bych vám tykat?“
,,Odteď jsem tedy pro tebe Sewqé.“ A políbila ho na čele. Revalem projelo lehké vzrušení.
,,Teď se běž ošetřit a pořádně si odpočnout, hned, jak budeš schopen normálního pohybu, pokračujeme v tréninku.“ Revales se v ní vůbec nevyznal, cítí k němu něco nebo ne, byla na něj občas velmi milá, ale někdy i bezsoucitná, nevěděl, co si má myslet.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů