Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kelborn Zazz-Tatooine 2. část

Reklama
Autor: Darth Mirek
Přidáno:24. Listopad 2012 - 17:24
Přihlásit se k odběru

Kelborn Zazz se svým parťákem Corranem Kamem si to rázovali k obchodu s droidy v tatooinském městě Anchorhead. Jakmile vstoupily uvítal je Vysoký ithorian: ,,Zdravím vás pánové co pro vás můžu udělat?"
,,Potřebovali bychom droida který se specializuje na jazyky." Odpověděl Corran.
,,Ó ano, tak to hledáte tohohle drida HK-47." Prodavač ukázal na rudě zbarveného droida v koutě. ,,Nedávno jsem ho našel v poušti a opravil a když jsem zjistil co umí, snažil jsem se ho prodat.Za pouhých pět tisíc kreditů.
,,Pět tisíc????" Optal se překvapeně Kelborn. ,,Jaké má ještě jiné specializace?"
,,Nó, hlavně slouží jako zabijácký droid." Odpověděl zdráhavě prodavač.
Corran si Kelborna vzal stranou:,,Hele když uvážím že za tu práci dostaneme 2500 kreditů tak bychom vlastně prodělali já bych ho nebral." Vysvětlil mu Mandalorian.
,,Máš pravdu vezmem někoho levnějšího." Zněla Kelbornova odpověď.
,,Vezmeme toho co vypadá jako normální protokální droid." Řekl Corran a kývl hlavou směrem k droidovi.
,,Dobře to je C4-P1. Ten vás bude stát čtyři sta kreditů."
Kelborn sáhl do kapsy, vytáhl hrst zlatě obarvených peněz, odpočítal 400 kreditů a podal je prodavači. Corran mezitím šel za droidem a řekl mu ať je následuje. Když vyšli z obchodu čekalo na ně venku pět humanoidů oblečených v uniformách Czerky.Dva lidi a tři twˇileci. Kelborn vystoupil vpřed:,,Vy jste se nepoučili z tho co se stalo vašim kamarádům?"
Člověk ho ignoroval. ,,Našemu šéfovi se vůbec nelíbí co se chystáte udělat."
,,Vážně? To je ale překvapení." Řekl Corran za jeho zády.Jejich soupeři začali tasit blastery taktéž i oni. Brzy měli všichni blastery v rukách-lidi od Czerky, každý jeden a Mandaloriani, oba v těžké, žluté mandalorianské zbroji, každý dva. Za Kelbornovými zády vyšli čtyři laserové paprsky a skosily dva lidi.Poté začal střílet on a zabil také dva. Ten pátý ale byl stále naživu a vystřelil na Kelborna tři střely, dvě se trefily ale vzápětí se odrazily od jeho těžké zbroje do jeho ruky ze které mu vylétl blaster. Corran už nestřílel a díval se jak Kelborn vypořádá s tím twˇilekem. Jeho druhý blaster se ozval, stejně tak soupeřův a navzájem si vystřelili zbraně z rukou. Kelborn vytáhl nůž, totéž udělal i twˇilek a rozběhli se navzájem proti sobě. Twˇilek ho chtěl bodnout, Kelborn uhnul a vrazil mu nůž do srdce. ,,Slušné." Řekl Corran.
,,Co jiného jsi čekal?" Odpověděl Kelborn.
,,Och, můj.... oni jsou mrtví." Vložil se do rozhovor C4-P1.
,,Zvykej si na to." Odvětil Corran. ,,Takže Kelborne zítra ráno v 08:00 před městem a přivez si sebou speeder."

*******************************************************************************

Druhý den ráno Kelborn vzal svůj speeder a těžká blaster a vyrazil před městskou bránu kde už na něho čekal Corran s C4-P1. Stejně jako on i Corran měl na sobě žlutou mandalorianskou zbroj stejně jako včera a těžký, opakovací, mandalorianský blaster na speederu. ,,Nazdar, Kelborne, taks to zvládl hm?" pozdravil ho Corran. ,,Ale vydím že na tuhle práci sis přinesl něco těžšího." Pokračoval a kývl hlavou na těžký blaster co měl přichycený na speederu. ,,Připravil jsi C4-P1?"Zeptal se Kelborn.
,,Jasně, nainstaloval jsem mu vocabulátor díky kterému dokáže napodobit krayta nebo přilákat Tuskeni a to je přesně co potřebujeme."
,,Jo jasně jak je to asi daleko?" Optal se Kelborn.
,,Zhruba 35km." Odvětil Corran. ,,Situace se má následovně, ti di´kuti od Czerky mají tábor asi dvě stě metrů od jeskyně draka krayta a padesát metrů skálu ze které je budeme pozorovat. Asi tak šest set metrů od nich mají tábor tuskenové, takže udělá...." Corran nedořekl větu.
,,Hmmm to je velice chtrý plán dobře tak jdeme."
A dvě spídrové motorky zmizely za písečným obzorem.

*******************************************************************************

Na skále se Mandalorian jménem Kelborn díval makrodalekohledem tábor lidí Czerky.Viděl spoustu stanů a speederů. Stráže s puškami procházeli celým táborem.Kelborn sundal makrodalekohled z očí a otočil se. Za ním byl jeho parťák Corran který dělal něco s droidem C4-P1. ,,Jak to jde?" Zeptal se Kelborn svého mandalorianského parťáka.
,,Velmi dobře jenom překalibruju vocabulátor aby měl správnej hlas." Zněla odpověď.

*******************************************************************************
Zhruba po čtvrt hodině byl C4-P1 plně funkční.,,Připraven?" Zeptal se Corran Kelborna.
,,Na to se ani nemusíš ptát."
,,Dobře jdeme na to C4."
,,Jak si přejete, můj pane." Poté C4 vydal nelidský zvuk, trošku připomínající tuskena.Podle toho co mu Corran řekl by to měl být tuskenský signál říkajíc ,,honem pojďte sem". Nemuseli ani dlouho čekat a na obzoru se objevilo snad čtyrycet banth na každé dva tuskeni. Když píseční lidé uviděli tábor Czerky sesedli z jejich zvířat a zaůtočily. Asi padesát tuskenů se hnalo směrem k táboru a třicet zaujmuli pozice ve skalách a stříleli po lidech od Czerky. Obránci po řítících se tuskenech začali střílet hlava, nehlava ale konečný výsledek zvrátit nemohly. Mandaloriani všechno pozorovali z hory, makrodalekohledy.

Když boj skončil a nikdo na plánině nebyl všimli si že po padlých tuskenech zůstaly čtyři banthy. To se hodilo. Teď když splnili první část úkolu, přejdou na další. Vzali miny z jejich vybavení a na speederch popoháněly banthy směrem ke draku kraytovi. jakmile byli před vchodem do jeskyně přichystali miny. Poté postavily ony čtyři banthy asi dvacet metrů od vchodu. Bylo 15:00. jakmile drak krayt ucítil čerstvé banthý masíčko vyběhl za nimi. Miny pod ním vybuchovali jedna za druhou a když bouchla asi 13. mina konečně se složil. ,,Cha chá teď už ho jenom dovést Kangovi!" Zajásal Corran.
,,Jasně, teď už se nic nepokazí.

To ale netušili jak šeredně se mýlili.

*******************************************************************************

Tohle se odehrálo někdy v době 3988 BBY. V průběhu hry KOTOR 1. A pokud je tu nějaká pravopisná chyba tak se omlouvám. Díky za přečtení :)

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů