Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Pravidla vedení blogu

Na této stránce se pracuje. Pravidla nejsou aktuální.

  • Blogy jsou určeny výhradně pro články s tématikou Star Wars, ostatní témata musí být schválena předem správcem či adminem.
  • Uživatelé jsou povinni dodržovat základní pravidla slušného chování. Nejsou tolerovány blogy obsahující vulgarismy, osobní útoky či jakýkoliv druh chování porušující základy etiky či netiky.
  • Je zakázáno používat blog pro jakoukoliv nelegální činnost, včetně šíření autorsky chráněných děl či uživatele k této činnosti nabádat.
  • Je zakázáno publikovat obsah bez vlastní přidané hodnoty a přímo kopírovat práce jiných autorů z webu StarWars.cz či jakéhokoliv jiného webu.
  • Jsou zakázány reklamy a odkazy na jiné webové stránky, pokud správce či admin tyto odkazy neschválí nebo není jejich výskyt v těle článku opodstatněný.
  • V případě porušení pravidel bude možné blog či článek blogu smazat bez předchozího upozornění.
  • V případě závažného či opakovaného porušování pravidel bude možné zakázat uživateli tvorbu blogu či uživatelský účet zablokovat bez předchozího upozornění.
  • Pravidla vedení blogu se mohou bez předchozího oznámení měnit. Všichni provozovatelé blogu jsou povinni je pravidelně kontrolovat na k tomu určené stránce. Neznalost pravidel neomlouvá!