Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ra-cía Kenobi


Obrázek uživatele Ra-cía Kenobi
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Ra-cía Kenobi
2260
Radka Lucie
***

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1995 (je jí 27 nebo 28 let)
Další informace: Rytíře Jedi, TCW a vše spojené se světem Star Wars miluju už od mala, díky náhodnému zhlédnutí jedné z původních epizod. Mou nejoblíbenější postavou je Obi-Wan Kenobi, a dávám přednost především období Staré republiky. Kromě SW mám ve velké oblibě Hunger Games, anime, sci-fi, fantasy knihy a filmy a hudbu - především rock a filmové instrumentály.
Uživatelův podpis: May the force be with you...
Na webu je již: 10 let 8 měsíců