Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Polly


Obrázek uživatele Polly
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Polly
2660
Míša
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1999 (je jí 19 nebo 20 let)
Další informace: Miluju STAR WARS už od malička můžu na ně koukat pořád dokola a nikdy mě neomrzí. Poslouchám Nirvanu, The OffSpring, Escape the Fate a mnoho dalších grunge a punkrockových skupin.
Uživatelův podpis: I am so ugly but thats OK cause so are you. -Kurt Cobain
Na webu je již: 5 let 8 měsíců