10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Nová mobilní hra na Android a iOS s motivem Povstalců

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele azeez
29-30
27. Březen 2015 - 17:23
Neskutečně, zabugovaná, nedostatečně optimalizovaná hra. Některá tlačítka se u mojí S4 Mini zobrazovala tak způlky mimo display nebo se překrývala. Po čtvrt hodině hraní mi telefon zamrznul, sebralo to 50% CPU a musel jsem to tvrdě vypnout přes správce.
A proč mám stahovat 1,2 GB, když zadarmo mužu hrát jen 4 levely + tutorial? To by to nešlo zmenšit a zbytek dotáhnout, až když si za celkem vysokou cenu (150 CZK za Master pack) pořídím "plnou verzi"?. Nebo vydat samostatně Free verzi?
Ovládání pohybu by ještě šlo, ale míření při střelbě je na prd, v podstatě nevíte kam pořádně střílíte.
dávám tomu tak 2,36/5

+1
0
-1