Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Chybová hláška DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Napsal: Jocasta Nu
Dne: 29.8.2020 13:04
Kategorie: Chyby a bugy na webu 2023
Zpět na fórum

Zdravíčko,

 

když kliknu na sekce blog, fanda, hry, videa, povídky, knihy, komiksy, filmy, klonové války, povstalce, odboj, tak mi prohlížeč hlásí chybovou hlášku:

 

Tento web není dostupný
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

 

Co s tím?

Přidat komentář
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
30. Srpen 2020 - 21:40

Hello there,

tahle chybička by mohla být na tvé straně, zkus nejprve restartovat prohlížeč, použij jiný. Nebo změň zařízení, jestli se tam dostaneš třeba s mobilem. Jako nejjednoduší možnost bych pak zkusil restartovat počítač. A pokud ani to nepomůže, tak je ještě 7 dalších způsobů, jak tenhle problém vyřešit. Do soukromého mailu ti pošlu odkaz, snad si s tím poradíš ;)

EDIT: *nejjednodušší... ach, Sílo.

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+1
-1