10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Seriály

Napsal: wobufet
Dne: 20.1.2014 15:23
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Já vím, že už tu taková diskuze je, ale chci se zeptat adminů, jestli sem vrátí TCW seriály. Rád bych některé shlédl. Děkuji za odpověď.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Pětka
21-22
Pětka [Redaktor]
20. Leden 2014 - 15:43
Byť admin vážně nejsem, vím, že je nyní problém najít na webu již nahrané epizody, které by admini mohli využít. Takže si budeme muset buď počkat, než se jim podaří nějaké objevit, nebo si je holt stáhnout....

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+4
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
27-28
20. Leden 2014 - 16:16
Presnejšie je problém nájsť "miesto", kam by sa tieto epizódy umiestnili. V súčasnosti už to v podstate nemá zmysel. V dnešnej "pirátskej" dobe si všetky vydavateľstvá (a ďalšie organizácie) dávajú dobrý pozor a sondujú net do takmer takej miery ako NSA či čínske bezpečnostné zložky... Napriek tomu nerobí priemerne vzdelanému človeku problém si zopár epizód TCW nájsť a stiahnuť. Stačí len google a... Vlastne nie, to je všetko.

+1
+5
-1