Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

O webu obecně

Napsal: majkl.havrda
Dne: 24.11.2012 21:22
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Otázky k webu
Přidat komentář
Obrázek uživatele majkl.havrda
26-27
24. Listopad 2012 - 21:24
hele pracuje se tady na tom webu vůbec, krom nových dílů, fóra a povídek tu nic nepřibývá. Chápu třeba, že nejsou lidi a že je s tim webem celkově dost práce, ale zdá se mi to už moc dlouho co tu bylo něco novýho.

Když si myslíš, že si všechno udělal, neptej se ostatních co vše si udělat měl.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Captain Rex
24-25
25. Listopad 2012 - 10:25
já bych se chtěl zeptat jaktože nejdou díly online, nenadávejte mi já to jen chci vědět :)

Jsem velitel roty Torrent v 501. legii.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
25. Listopad 2012 - 11:05
O to se teď stará Viq, viz odkaz »

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
30. Listopad 2012 - 20:26
Jak napsal HorLukRos, postupně to tam budu dávat, jenže to jde pomalu, protože odkazy provozovatelé stránek mažou, takže musim hledat jiný, což je fakt legrace... Ale není to tak hrozný jako když vymažou online videa, u těch se náhradní odkaz jen tak nenajde :( Budu se ale snažit to do konce listopadu nějak opravit... EDIT: Absolutně nestíhám cokoliv dělat, radši nebudu říkat, kdy to tam přidám, protože by to asi nemělo valný význam, zkusím zapracovat v následujícím týdnu, ale mám manko ve škole, který musim dohnat, takže uvidíme

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Captain Rex
24-25
26. Listopad 2012 - 19:41
díky za odpověď :)

Jsem velitel roty Torrent v 501. legii.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
30. Listopad 2012 - 10:59
Kolik máme Fanoušků na tomto webu?

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
30. Listopad 2012 - 19:52
Můžu já jakožto "Běžný uživatel" tvořit ankety?

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
30. Listopad 2012 - 20:06
Ne - dokážeš si představit, kolik by tu bylo blbostí, kdy by se to povolilo? :D

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
30. Listopad 2012 - 20:35
a návrh na anketu muzu vznést?

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
30. Listopad 2012 - 20:45
Podle mě jo, není důvod proč bys nemohl... teda asi ne, pokud by to nesouviselo se SW nebo by to bylo něco "nespolečenského" -> ale předpokládám, že to nebude tvůj případ :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
30. Listopad 2012 - 22:01
tak to teda rozhodně neni můj případ... Hele hned bych měl napad na anketku... Nejoblibenější postava z Clone Wars. narazil sem tu na dost rozlišný názory na Ahsoku a myslim že by to nemuselo byt uplne jednoznačny.. tudiž by to mohlo bejt dost zajimavy hlasovani. Dal bych tam tak 7-8 postav (ty nejznamější) jako Ani, Padme, Ahsoka, Obi, Rex, Cody, Jar-Jar XD atd...)
co ty na to?

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
30. Listopad 2012 - 22:23
Tak na mě to moc nezáleží, spíš počkej na HorLukRose, ale vzhledem k tomu, že web je pořád ve výstavbě, tak ty ankety budou spíš (podle mě) více méně ještě nějakou dobu o technických věcech. Takovéto ankety bych očekával, až bude web jakžtakž dodělaný, tzn. půjdou nejviditelnější a nejdůležitější poddomény... Mimochodem, na starém webu podobná anketa probíhala: vyhrál ji JarJar a Ahsoka skončila na čtvrtém, posledním místě.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
30. Listopad 2012 - 22:26
Nemyslím si že by to prošlo, protože každý má radši někoho jiného a osm položek by určitě nestačilo nehledě na to, že ne každý má radši ''klaďasy''. :)

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
30. Listopad 2012 - 22:41
lepší 8 postav než 100 a neřikam jenom kladny... to byl příklad... bože...XD

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
30. Listopad 2012 - 23:11
No však to myslím. Těžko uděláš optimální výběr ( neříkám že to nejde ), tak aby se zamlouval všem, tzn. že se z toho nedá udělat pravdivá anketa, protože uživatelé by třeba zvolili úplně někoho jiného než chtěli. Aby se z té ankety dalo určit, jaké postavy jsou nejoblíbenější, tak by ta anketa musela obsahovat mnohem více než jen 8 jmen. :)

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
30. Listopad 2012 - 23:36
Nestačí prostě hodnocení u jednotlivých postav a pak seřazení seznamu postav dle hodnocení? :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
26-27
7. Prosinec 2012 - 15:26
Rád bych si postěžoval na to že nejde upravovat původní komentáře a taky na to že nejsou barevně vidět ty nové.

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
7. Prosinec 2012 - 17:12
No tak úprava původních komentářů je zakázána úmyslně :D Víš, kolik lidí toho na starém webu zneužívalo? Myslím, že nynější řešení je optimální. Odlišení nových komentářů se samozřejmě chystá, o tom jsem se vyjadřoval už zde odkaz » .

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Tommy-Wan Kenobi
27-28
5. Leden 2013 - 22:26
Kdy si tak myslíte že bude web plně funkční???

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Leden 2013 - 22:34
Pokusím se na tom zase máknout až mi skončí zkouškové období, ale nesehnal jsem nikoho přes design. Taky záleží, co si představuješ pod pojmem "plně funkční" - něco jiného je plná verze (ne-beta), která by mohla být třeba někdy v únoru, a něco jiného je odlazení všech "mouch", což probíhá za provozu a trvá to řadu měsíců, než je všechno v ideálním stavu (a než se vůbec na chyby přijde). To už ale běžný uživatel většinou nevidí a nijak ho to neomezuje.

Každopádně web se snažíme vyvíjet a zlepšovat neustále. I když byl třeba clone-wars.cz "kompletní", vymýšleli jsme nové funkce :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Captain Rex
24-25
3. Březen 2013 - 12:33
Chtěl bych se zeptat, jestli bude i stará sekce obrázky?? :)

Jsem velitel roty Torrent v 501. legii.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele LosBuritos
2. Leden 2014 - 13:43
je tu SW. je tu TCW. chtěl jsem se zeptat jestli tu bude za rok i podstránka zaměřená na SW:Rebels (obrázky,epizody,postavy,lokace)

The crystal is the heart of the blade.
The heart is the crystal of the jedi.
The jedi is the crystal of the force.
The force is the blade of the heart.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
2. Leden 2014 - 17:32
Já myslím, že určitě bude :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele LosBuritos
2. Leden 2014 - 17:37
: )

The crystal is the heart of the blade.
The heart is the crystal of the jedi.
The jedi is the crystal of the force.
The force is the blade of the heart.

+1
0
-1