Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Millenium Falcon v epizodě III

Napsal: Mistr jouda
Dne: 8.7.2013 10:36
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

Všimli jste si toho? odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
8. Červenec 2013 - 11:35
Myslíš nefungujícího odkazu? :)
EDIT: Ale trochu jsem zagooglil a našel možnou alternativu odkaz »

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
8. Červenec 2013 - 14:27
Jaký nefungující odkaz? Vždyť ne obrázek funguje...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
8. Červenec 2013 - 14:36
Pod jinými prohlížeči, než IE, to dělá zmatky. Nejspíš chyba na straně jejich webu. Teď se mi k tomu povedlo dostat i z Chromu, ale jinak to háže chybu 403 (zakázaný přístup).
EDIT: Možná je to nějaký druh nepovedené ochrany proti hotlinkování. Po několikátém načtení (ne F5, ale jen "znovupotvrzení" adresy) už to jede více méně pod vším.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
8. Červenec 2013 - 15:01
Tak to by mě nenapadlo :D Už se mi to taky podařilo načíst ve Chromu, takže se omlouvám za "nefungující odkaz", měl bych tam mít "těžko přístupný odkaz pro uživatele Chromu" :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
8. Červenec 2013 - 11:22
Pokud myslíš v EP. 3, tak se musím přiznat že vůbec ne :D

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
8. Červenec 2013 - 11:37
Ve filmu je to někde v čase 23:45 - 23:55 ... vlastně v té části, kdy přilítá Anakin s Obi-Wanem z té záchranné mise k Senátu.
EDIT: Tady je, pro lepší přehlednost, celá scénka odkaz » :)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
8. Červenec 2013 - 12:14
falcon to mohl být ale nebyl tam určitě Han Solo spíše Lendův otec

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
8. Červenec 2013 - 12:30
No Han Solo tam nebyl určitě vzhledem k tomu, že mu v té době bylo asi 10 let. YT-1300 v té době mohl patřit pilotovi jménem Cix Trouvee, který později svou loď prohrál v sabaccovém duelu s Landem.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
8. Červenec 2013 - 12:48
Cix Trouvee vlastnil Falcona až po Rejovi Tauntovi, který jej v ubohém stavu odkoupil po tom incidentu na Nar Shadaa, který se odehrál 19 BBY krátce po té co je Falcon vidět ve filmu ;-)
EDIT: A je rozdíl mezi YT-1300 a Millennium Falconem, nejenže Falcon podlehl tolika úpravám že se o původní loď téměř nejedná, ale navíc je to model YT-1300f.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
8. Červenec 2013 - 12:57
Takže v tom filmu tedy v něm letí Rej Taunt a až po té scéně ho teda po tom incidentu odkoupil Cix, rozumím tomu správně?

A jestli je to nějaký YT-1300f nebo jen 1300 fakt nevím, zase tak jsem to nikdy nezkoumal.. :)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
8. Červenec 2013 - 13:01
Teď jsem to zas trošku blbě napsal já :-D

Ve scéně v něm letí Tobb Jadak jako hlavní pilot, ačkoli loď patří a je ve službách Republic Group (a Jadak je zde najatý pilot). Později se Falcon - tehdy Stellar Envoy - dostává do menšího střetu na Nar Shadaa (kde mimochodem umírá Envoyovo tehdejší co-pilot), a trup lodi je celkově vážně poškozen a loď se dostává do šrotu. Zde ho odkoupí Rej Taunt (za podpory jednoho mafiánského bosse), a až poté (těžko říct kdy, ale myslím že tam je celkem dlouhá mezera) jej získává Cix ;-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
8. Červenec 2013 - 13:08
Super, díky za info. :)

Jen jestli se můžu ještě zeptat. Tohle jsi věděl z kama? Nějaká kniha, případně komix a nebo jsi fakt důkladně projel wookiepedii?

Každopádně pokud si tohle věděl už někdy z minulosti a nehledal jsi to až po přečtení dotazu, tak máš mé (ačkoliv úplně zbytečné :D) uznání. :)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
8. Červenec 2013 - 13:15
Já ten samej obrázek asi před rokem viděl někde na SW fóru, tuším že to někde u CSWU a tenkrát se to tam taky nějak řešilo a došlo se k tomuhle :-) Teoreticky když pohledáš na wookiepedii tak by tam taky něco mohlo být, myslím že dokonce v samotným článku je zmínka zrovna o týhle scéně.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
8. Červenec 2013 - 12:35
Opravdu se jedná o Millennium Falcona, tehdy známého jako Stellar Envoy. Jeho piloti byl Tobb Jadak a Reeze Duurmun, kteří v té době pracovali pro Republic Group. Loď prošla ještě mnohými příhodami a rukami než padla do náruče Landovi, například od dvojice zmíněné výše se dostala až na Nar Shadaa, kde byla téměř kompletně zničena.

Jedná se o takový již postarší Easter egg :-D

+1
+1
-1