Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Původní seriál

Napsal: Darth Arany
Dne: 25.12.2012 19:16
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Chtěl jsem se zeptat. Existují někde titulky a epizody ke stažení k původnímu seriálu? Existuje jenom nějaké shrnutí, které stojí za prd, když k tomu není ta omáčka... Proč se na něj zapomíná? Byl nekvalitní?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Obi-Milan Balcori
29-30
25. Prosinec 2012 - 20:27
Existujou, ale už nevim, kde je najít. Někde na netu to je shrnutý do dvou dílů, který se daj stáhnout i s dabingem. Jinak seroš nic moc. Jen se tam rube, ale je tam pár okamžiků, pro který to má cenu vidět.

Není moudrý ten kdo ví mnoho,ale ten kdo ví co je třeba.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
26. Prosinec 2012 - 14:13
No, ale ty volume 1 a 2 jsou sestříhané ne? Já bych to právě chtěl nesestříhané každý díl zvlášť, na youtube je v dobré kvalitě jenom první díl, jsou tam sice i další, ale v příšerné kvalitě... Našel jsem nějaké torrenty, ale bez seedů

+1
0
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
30. Prosinec 2012 - 15:53
ano .. zde : http://kresleny.clone-wars.cz/

+1
0
-1
Obrázek uživatele Padmé
29-30
25. Prosinec 2012 - 21:53
Já jsem si je stahovala od perla group (ted se asi jmenujou fenix pro dabing). Mě se líbí a dají se sehnat i na www.kresleny.clone-wars.cz
a podle mě je to dobrý :)) je tam Aniho povýšení, i proč má jinou kybernetickou ruku v II. a ve III. epizodě ;)
ale neni tam Ahsoka xDD tak snad neva. jinak grafika neni taková ale to je tim že je to starší.
EDIT: odkaz »

'Are you an angel?'

+1
0
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
26. Prosinec 2012 - 15:44
S tímhle si mi nasadil brouka do hlavy a trochu sem se v tom šťourala a zjistila, že ty 2 sestříhané filmy jsou jen všechny epizody spojené dohromady, nic z toho nevymazali akorát opakování, protože ty epizody mají tak 3 minuty. Ke stáhnutí to buhužel asi není a na youtube všechny ty díly jsou, ale jen ve španělštině. :-(

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Padmé
29-30
29. Prosinec 2012 - 19:31
Ke stáhnutí to je, já to mám a i česky. Odkaz je trochu níž.

'Are you an angel?'

+1
0
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
26-27
2. Leden 2013 - 18:26
Náhodou na Youtubu je to i tady odkaz » v originále s titulky.A jestli je ten deriál špatný...není až tak špatný...akce byla dobrá,ale bylo to takové podivné.

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
0
-1