10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Hondova loď

Napsal: Clonetrooper Neyo
Dne: 25.12.2012 22:21
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Nevím jestly to tu někdo psal nebo ne ale Hondova loď vypadá jako letající talíř, takže jestly někdy uvidíte na obloze Ufo, tak se připravte na to že honda a jeho grupa přišla rabovat něaké město nebo vesnici :DD
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Mirek
21-22
29. Prosinec 2012 - 20:31
Vážně informacíplné fórum :-).

P.S. Mimochodem JESTLI se nepíše JESTLY ale JESTLI.

Don't ask, if you don't care.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Pětka
21-22
Pětka [Redaktor]
1. Leden 2013 - 12:39
Nevím jestli má vůbec smysl, abys to tu psal... Myslím, že toho, že loď má tvar létajícího talíře si všiml snad každý... Ufo, hmmm, zajímavá představa, ale pochybuji, že by si to Hondo namířil zrovna sem, myslím, že by radši zůstal ve své galaxii... Prosím, neber to jako urážku, ale podle mně je toto téma zbytečné... ;)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+1
-1