Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ahsoka - co s ní?

Napsal: Padmé
Dne: 25.12.2012 22:58
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Jen mě napadlo co bude s Ahsokou?? V pomstě sithů ani dál už nebyla a ani se nemluvilo o tom že by měl Ani padawanku?? Viděla jsem trailer na TCW a tam v jedný scéně byl pohřeb asi 5 Jediů najednou ... docela mám strach že Ahsoka zemře ze začátku jsem jí neměla ráda, ale nějak jsem si jí oblíbila (možná protože já sama jsem taky občas taková štěkna :))
Jen doufám že třeba opustí řád jen a nic se jí nestane :((
Přidat komentář
Obrázek uživatele klara1
24-25
25. Prosinec 2012 - 23:17
Pomstu Sithů natočili v roce 2005, animované Klonové války v roce 2008, takže tenkrát když točili třetí epizodu neměli ani potuchy, že Anakinovi přibyde padawanka, podle mě až skončí tenhle seriál Ahsoka buď zemře nebe bude oběť rozkazu 66 anebo ho přežije a vytratí se. Budeme hold muset být trpěliví a počkat si.

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+5
-1
Obrázek uživatele PloKoon12345
25-26
27. Prosinec 2012 - 10:38
Víš, první série Klonových Válek byla už v roce 2004, ale jinak nic.

" Velký skok vpřed často vyžaduje nejdřív dva krůčky vzad."

+1
-4
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
27. Prosinec 2012 - 12:46
Ale to byly jen ty kreslené, tam ani Ahsoka ještě nebyla. Animované jsou až z roku 2008. EDIT: Jo a ty kreslené jsou z roku 2003, ne 2004.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Marka Ragnos
25-26
26. Prosinec 2012 - 10:40
To už se řešilo mnohokrát. Někdo napsal i jednu (nenapadá mě vhodnější slovo než absurdní) povídku o tom, jak Ahsoka unikne z chrámu Jedi a odletí na Zemi, kde si po čase obyvatelé na ni zvyknou atd. Nemám nic proti té povídce nebo jejímu autorovi, jen říkám, že mi to nedává smysl spojovat reálný svět se světem Star Wars. K tomu pohřbu - stopni si scénu v tom traileru, kde je ten pohřeb a najdi si Anakina. Vedle jeho levice by měla být Ahsoka, ale bude špatně vidět.

"The chains of the grave cannot hold a Dark Lord of the Sith…"

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
26. Prosinec 2012 - 16:55
autora/ky sem se na povidku ptal a byla cílená jako humorná... tudíž to autor/ka nemyslela vážně :)

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Marka Ragnos
25-26
26. Prosinec 2012 - 17:01
No mě až tak moc humorná nepřipadala. Ale to je jedno, nebudu se navážet do cizí tvorby.

"The chains of the grave cannot hold a Dark Lord of the Sith…"

+1
0
-1
Obrázek uživatele PloKoon12345
25-26
27. Prosinec 2012 - 10:36
Jal se na youtube tan trailer jmenuje?

" Velký skok vpřed často vyžaduje nejdřív dva krůčky vzad."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Marka Ragnos
25-26
27. Prosinec 2012 - 11:18
Tady v tomto traileru. odkaz »
Čas 1:41.

"The chains of the grave cannot hold a Dark Lord of the Sith…"

+1
0
-1
Obrázek uživatele chuck21
5. Leden 2013 - 22:45
V 2:58 Ashoka letí na jedaiské stíhačce a skočí na stíhačku Anakina. A taky sem viděl v jednom traileru že ji Yoda poslal na kamino a tam už po ni šli kloni takže úplně první rozkaz 66 přežila ale co bude dál nemam tucha....

There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is Force.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
6. Leden 2013 - 8:54
Já vím, byla to strašná blbost.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
26. Prosinec 2012 - 14:48
Každopádně Anakin vstoupil v pomstě sithu do rady a ačkoli ho tam dosadil kancléř, do rady může jen ten kdo vycvičí nejméně jednoho padawana, to znamená že už museli přidělit Animu aspoň jednoho padawana

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
26. Prosinec 2012 - 15:28
To je sice pravda, ale kancléř ho tam chtěl stůj co stůj, takže na tyhle okolnosti se rada moc neobracela a filmaři tohle asi taky moc nepromýšleli.

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Wiseless
32-33
6. Leden 2013 - 2:52
Já se zase dočetl, že málem zemře, ale díky dlouhému kómatu ztratí pamět, myslím že to bylo někde na wikipedii.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
6. Leden 2013 - 8:58
No, na konci videa ke stému dílu se schovává před klony. Jsou tedy dvě možnosti: Buď už bude Rozkaz 66 (na což je ale asi brzo) nebo přejde k temné straně.

POZOR SPOILER
Někde jsem ale četl, že Ahsoka se má objevit v Underworld a pomoct Povstalcům. Nevím, jestli je to pravda, ale znamenalo by to, že přežije Rozkaz 66 a nepřejde k temné straně nebo jí z ní nějak dostanou. Nevím, jestli to je pravda, ale raději jsem dal to upozornění, kdyby to přecejen pravda byla a někdo si chtěl na osud Ahsoky počkat.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Zirro Hut
26-27
12. Leden 2013 - 21:00
Ja jsem se docetl ze prejde na Temnou Stranu. :(

Rozkaz Rozkaz

+1
-2
-1
Obrázek uživatele anaqine
30-31
22. Leden 2013 - 13:47
Já osobně mám Ahsoku strašně rád a mrzelo by mě, kdyby si pro ni scénáristi vymysleli nějaký trapný osud. Například by se mi docela líbilo, ne že bych jí to samozřejmě přál, KDYBY UŽ TEDA MĚLA ZEMŘÍT,tak Anakinovou rukou, přesněji Darth Vaderem při pochodu na Chrám Jediů. Nějaký epic duel, samozřejmě ne moc přehnaný, aby pak neudělal z duelu Anakin vs. Obi-Wan frašku. Pořád lepší než být sejmuta při Rozkazu 66 clonem. Ale to jen můj názor :)

My powers have doubled since the last time we met, Count.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
22. Leden 2013 - 14:55
podle mě její smrt by mohla být jedním z faktorů proč Anakin přešel k Sithům

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
26-27
8. Únor 2013 - 18:08
Já osobně doufám že nezmře a že se nějakým způsobem z Chrámu vytratí...ale dneska jsem učinil docela zajímavý nález odkaz » jak tak koukám možná přece jenom padne rukou Anakina :(

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+2
-1
Obrázek uživatele PZ-951
31-32
27. Únor 2013 - 22:21
To určitě ne. Palpatin drží Ashočin osud ve svých rukách. Otázka co s ní udělá. odkaz »

+1
0
-1