Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Co by jste dali do dalších TCW sezon?

Napsal: CadBane007
Dne: 19.2.2013 19:50
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Poslední dobou si všímám, jak všichni kritizijí (já také), že TCW jde v 5.sezoně docela ke dnu... a to plánují až 8 sezon... tak se Vás chci zeptat jaké jsou Vaše návrhy na nové díly? Co by jste do TCW dali a co ne...
Přidat komentář
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
19. Únor 2013 - 19:55
Určitě by tam měli dát jak CIS nebo někdo jiný osvobozují Poggla a Wata Tambora z vězení, protože v ep. III byly...

+1
+4
-1
Obrázek uživatele takr.
25-26
27. Únor 2013 - 23:16
Já si myslím že by tam měl být ukazán obraz z druhé strany za CIS nebojovali jen droidi ale i obyčejní lidé.Dale si myslím že by měli zfilmovat labirint zla a upravit ho pro postavy co vzniky v TCW. A rozhodně dát nějáké díly s Rexem v této sezoné on a jeho elitní Divize (legie) není ani pořádně ukázána. A mohl by to podat trochu víc vojensky .Třeba v epizode s04e10 Krell vytasil své meči ale ti kloni stejně furt šli k němu blíž ja sem nestail zirat :D Ale mohlo by to být zaměřené i na piloty nevyhrávali válku jen pěšáci. A co mě teda vážne naštvalo i když se to potom rozjelo celou serii se se tešil na Cato nemoiidi a co z toho vzniklo ? detektivka

Já sem se Vratil !!!!!!

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
19. Únor 2013 - 21:16
Mohli by tam dát třeba co se stane s REXem...

Glory to the emperor!

+1
+4
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
19. Únor 2013 - 21:24
Co bych tam rád viděl? Povýšení Ahsoky :-) Není to nemožné, taková Barriss je jen o 4 roky starší a na konci TCW dokonce stihla mít i vlastního padawana. Ale je to vysoce nepravděpodobné, a když už, muselo by to být někde úplně na konci. I takový Anakin byl vlastně povýšen až během TCW, a to je o 5 či 6 let starší, než Ahsoka, a TCW trvaly jen 3 roky. A i když není žádná podmínka na věk, na konci TCW jí bude ani ne 18, což je přeci jen docela málo. A to pomíjím fakt, že padawanem by tak byla jen po dobu (nanejvýš) 3 let, často jsou padawani ve výcviku se svým mistrem třeba i 10 let.

Ale i tak bych to rád viděl, v tomhle případě bych tvůrcům odpustil i jistou (vysokou) dávku iracionality a překousl bych i kritiku ze strany canon-patronů. Protože si myslím, že si to docela zaslouží, jen má prostě smůlu na příliš krátké období působnosti. Ale co si budeme povídat - tvůrci už si beztak v seriálu dělají, co chtějí, takže zrovna tohle by byl spíše jeden z těch příjemnějších zásahů :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele bogi_cze
31-32
20. Únor 2013 - 12:53
Nevím proč by to nemělo být možné, je pravda že dost Jedi se učilo u svých Mistrů dlouhou dobu, jenže válka vše urychluje. Jako například Anakin, který je zatím jen Rytíř dostane Padawana je také vlastně nesmysl.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
20. Únor 2013 - 13:10
Titul mistra není pro výcvik padawana nutný, stačí rytíř.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele bogi_cze
31-32
20. Únor 2013 - 15:53
To bych netvrdil, neslyšel jsem o rytíři který by měl padawana dokuď nezačala válka. Během ní je to už něco jinýho nedostatek Jedi si vyžádal vše urychlovat.
EDIT: Špatně jsem formuloval předešlou zprávu.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
20. Únor 2013 - 16:03
Jedna z možností, jak získat titul mistra bylo vycvičit alespoň jednoho padawana. A tohle platilo, myslím, i před válkou.
Tudíž je jasné, že spousta rytířů měla padawany.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele bogi_cze
31-32
20. Únor 2013 - 16:10
Fakt jo kdes to četl (slyšel) rád si přečtu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele bogi_cze
31-32
20. Únor 2013 - 16:17
Ok už jsem to našel beru zpět omlouvám se. Měli jste pravdu. :)

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Halt01
20. Únor 2013 - 16:20
Tak přiznám se, že netuším. Ono je to taková obecná pravda, jako například, že Anakina stvořil Plageius.
Snad to bylo na Wiki, snad v nějaký knize. Už fakt nevim.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
20. Únor 2013 - 16:07
A co třeba Obi-Wan? Ten vyučoval Anakina jako čerstvě povýšený Rytíř Jedi a to Jedie žádná válka nestrašila :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele bogi_cze
31-32
20. Únor 2013 - 16:12
Jo ale na nátlak, já netvrdim že je to pravidlo. Jen že se to nestávalo.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Trigen
8. Březen 2013 - 9:49
Ale pamatujete te si, že Yoda na konci říkal Obi-wanovi, že mu bude přidělen statut Mistra? =)
EDIT: Nebo už nevím co přesně mu říkal. Prostě, že bude Mistrem.

+1
0
-1
Obrázek uživatele dugar
24-25
21. Únor 2013 - 18:59
Nevíte jestli Ashoka byla někde v epizodě 3? Nikde jsem ji krom TCW neviděl a toho se i obávám. Podle mě ke konci TCW umře...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
21. Únor 2013 - 19:07
Nebyla, v té době nebyla ještě vymyšlená.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele bogi_cze
31-32
20. Únor 2013 - 12:50
Osobně bych rád viděl jak se to postupně chýlí ke konci, pořádné bitvy a úmrtí postav co nejsou v epizodě 3. A potom nahodit osudy Jedi kteří nebyly vidět ve filmu jak přežili (nepřežili, unikali) Rozkazu 66. Epizody z TCW jsou v poho jen některé sou zbytečně vleklé viz Secret Weapons a její pokračování mohlo být klidně jen jednoepizodové max. dvouepizodové.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
20. Únor 2013 - 13:38
Určitě jednotky Omega a Delta.

Don't ask, if you don't care.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Captain Rex
24-25
20. Únor 2013 - 14:25
pokud by tam byl i rozkaz 66 tak bych určitě rád viděl ty klony, kteří nechali Jedie utéct :)

Jsem velitel roty Torrent v 501. legii.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
20. Únor 2013 - 15:53
určit díl kdy Padmé otěhotněla v Ep.III. má břicho a trpeve si toho všimla

+1
0
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
21. Únor 2013 - 19:54
Měli by dát nějakou bitvu, ať už si jí vymyslí nebo opíšou z komiksů. Je mi jedno kdo a kde bude bojovat, ale hlavně aby vyhráli Separatisti. Dílů Clone Wars, kde něco vyhráli, je opravdu málo a přitom podle začátku Pomsty Sithů měli v této válce buď vyhrávat, nebo aspoň představovat pro Republiku značné ohrožení. Zatím to tady ale vypadá, že CIS vzniklo jenom proto, aby zvýšilo Jediům sebevědomí!

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Halt01
21. Únor 2013 - 19:59
Proč furt bitvy? Star Wars není jen o bojích, řežbách, bitvách (i když název by k tomu mohl svádět). Pokud můžu mluvit za sebe: mně bitvy v TCW nechybí.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
21. Únor 2013 - 20:43
Řekl bych, že oba máte pravdu, rád bych viděl pár dílů o politice, dost se mi líbilo to s vévodkyní Satine a taky s tou separatistickou známou Padmé, jenomže tvůrcům asi ne...
hrozně se mi líbilo, když Padmé vysvětlovala podstatu té války v těch dílech Ahsoce...

Když už dávají tolik dílů, je hezké, že si kloni zabojují a vyhrávají, ale je to seriál sakra, to znamená, že každý díl nemusí mít happy end a neustálé prohrávání sebelepších separatistů mě opravdu naštvalo.

Doufám, že alespoň vymyslí dobré pokračování s Mandaloriany, než jenom prosté svrhnutí Maula Bo-Katan, dosazení Bo-Katan na trůn apod.

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
22. Únor 2013 - 15:51
Dobře, nejde mi o to, aby to byla právě bitva. Když půjde o smysluplnou akci, tak mi je jedno, co přesně se bude řešit. Já chci hlavně, aby Separatisti někde vyhráli, protože v Clone Wars se Republice zatím škodí jenom zevnitř, jako by válka nebyla. Epizoda "The Jedi Who Knew Too Much" byla sice jedna z nejúžasnějších vůbec, ale nikomu kromě Ahsoky se tam neublížilo. Republika možná přišla o jednoho Jedie, ale pořád vyhrává všechno, co může.

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Adeon
32-33
23. Únor 2013 - 12:23
Tak tak to, že separatisti neustále prohrávají je k pláči.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
22. Únor 2013 - 8:27
Kdyby neporušili canon tak by mohly udělat epickou bitvu o Boz Pity...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele TECHGNOS
27-28
22. Únor 2013 - 12:57
Určitě bych chtěl vědět, co se stane s Hondou a jeho bandou, Bobem Fettem, Cad Bane - jestli zase uteče...
Dále hodně postrádám, o což šlo v Citadele, cestu Nuxesu (nebo jak se to psalo)...
Třeba díly podobné Geonosis a díly s Rako Hardeem

A pak bych si hodně přál další nejméně 5-dílové dobrodružství droidů uprostřed něčeho s neúplným koncem :D

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nightom
24-25
23. Únor 2013 - 12:04
Bitva o Coruscant, hledání sidiouse, vytlačení separatistů na okraj.
Tohle bych určitě uvítal. Nebo díly podobné těm jak padawani hledali krystaly do svých mečů.
V dalších dílech bych rád viděl nějakou senátní debatu, atentáty a tak. Poněvadž mi ty bitvy trošku lezou krkem

Pro strach o sebe v srdci může být místo. Pro strach o ostatní musí být v srdci místo.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Master Miruq
23. Únor 2013 - 20:38
Já bych uvítal např. co udělali s naklonovaným Zillo the beast. Nechali ho naklonovat a konec :(. A nějakou pořádnou bitvu přes celý díl a nebo přes více dílů jako série na Umbaře nebo bitva o Mon Calamari.

+1
0
-1