Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Výzbroj klonů

Napsal: DarthMalgus
Dne: 24.2.2013 14:17
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Ahoj, nevíte proč se masky klonů pořád mění? díky
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
30-31
24. Únor 2013 - 14:34
podle toho kam patří např.komando, policie, ARC

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
24. Únor 2013 - 15:24
Nepochopil jsem otázku.

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
24. Únor 2013 - 15:48
Já jsem si všiml jenom dvou různých - to, co mají v Epizodě II., a to, co nosí v Epizodě III (ty mi připadají stejné, jako helmy stormtrooperů). A jestli myslíš jejich barvu, tak ta se mění asi podle toho, na co je klon zaměřen.
Myslím, že do určité míry si může klon svojí helmu měnit sám, protože nevím podle čeho jiného je fanoušci klonů od sebe rozeznávají. Já když vidím klony, připadají mi všichni stejní. S přilbou nepoznám nikoho, bez přilby možná tak Wolfa. :)

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
24. Únor 2013 - 16:01
No ty barvy mají podle toho, kam patří, například 501. legie je modrá, 212. batalion je orandžový, 41. pluk je zelený atd. Jinak nevím jak to je, ale myslím, že když je klon povýšen z obyčejného vojáka, může si svou helmu a brnění všeobecně pomalovat.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
24. Únor 2013 - 18:02
41. sbor je šedý

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
24. Únor 2013 - 18:18
Ne, fakt si nejsem jistý, ale není 41. sbor Gree pod velením Luminary?

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
24. Únor 2013 - 18:22
Však jo, v Ep.III, když Yoda přistává u Venatoru tam jsou vidět šedí kloni, to je 41.sbor

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
24. Únor 2013 - 18:25
No tak teď jsem se díval na wookieepedii a 41. sbor je tam fakt ten šedý, ale i zelený na Kashyyyku. A mě to právě zmátlo, protože jsem si myslel, že to je jen Gree a zelení :)

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
24. Únor 2013 - 18:29
Tak na Kashyyyku měli jinou zbroj, jelikož bojovali na lesnaté planetě.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
24. Únor 2013 - 19:32
No tak jo jako, ale zelenou zbroj měli třeba i na Geonosis nebo na tom křižníku při převozu Gunraye.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
24. Únor 2013 - 20:13
Ale neměli tu zbroj celozelenou.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
24. Únor 2013 - 20:21
No to jo, ale já to myslím prostě i jen trochu. Vždyť 501. legie taky není celá modrá, 91. průzkumný sbor taky není celý tmavě červený.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Karpagon
24. Únor 2013 - 20:26
Taky tam maj ještě tůzné čárky a znaky (např na helmě) které označují že se zúčastnili různých tažení či bitev.

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele dugar
24-25
24. Únor 2013 - 16:47
Jaký je rozdíl mezi klonem a stromtrooprem? Myslel jsem že to sou obojí kloni ale někde jsem myslím četl že stromtrooper je robot...nevím co je na tom pravdy...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
24. Únor 2013 - 19:31
Nene, klon je naklonovaný voják s předlohou Jango Fetta, zatímco Stormtroopeři byli normální lidé ze všech koutů Galaxie, kteří byli vycvičeni a pečlivě vybíráni v Imperiální akademii.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
24. Únor 2013 - 15:59
No trochu jsem pátral a je spoustu variant klonů a spoustu variant helem. Protože bych to tu vypisoval hodinu, tady máš odkaz: odkaz »

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele mistr kubus
24. Únor 2013 - 17:52
No co jsem četl, tak stormtroopři byli obyčejní vojáci, kteří prošli akademií impéria, ale pokud byl nějaký voják dost dobrý, tak si je impérium klonovalo. A z původních klonů republiky jich už asi moc nezbylo, když měli ten zrychlený růst. Každopádně, jestli o tom ví někdo víc, tak bych se rád poučil.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
24. Únor 2013 - 18:13
Takže, abych do toho vnesl trochu světla:

Zbroj má dvě fáze: Fáze 1. - to jsou kloni z Ep.2 a z prvních tří sezón TCW, zde mohou mít barvy dvojí význam:
1. vyznačení hodnosti Ep.II
2.označení praporu
nebo nějaká specializace, např.: pyrotechnici
Fáze 2. - to jsou kloni z Ep.3 nebo v TCW od 4. sezóny. Zde mají barvy za úkol označení praporu.

Jsou zde i další specializace klonů ARC, ARF, Comanda atd. O těch ale nebudu psát, jelikož sám moc nevím.

Stormtroopeři jsou neklonovaní vojáci.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+1
-1
Obrázek uživatele mistr kubus
24. Únor 2013 - 18:20
Já jsem četl komiks, kde mluvili o tom, že impérium má klonovače, a že si své nejlepší vojáky může naklonovat, každopádně většina vojáků jsou obyčejní neklonovaní lidé.

+1
0
-1
Obrázek uživatele bogi_cze
31-32
25. Únor 2013 - 0:45
V tom komixu je to tam spis z duvodu aby lepe k sobe sedeli puvodni a nova trilogie, ale co sem tak pochopil tak Imperium klasicky pouziva lidi naverbovane z planet jejich pusobnosti jelikoz je to mene nakladne a rychlejsi zpusob jak ziskat vojsko, prece jen vycvik dejme tomu muze zabrat 2-5 let zato naklonovat i s urychlenym rustem 9-10 let (vic nemuzes aby nebyli nedospeli a dusevne zaostali) a jeste kloni rychle odrostou. Snad jen v Thrawnove trilogii se objevilo rychlo klonovani a to jen diky tomu ze Thrawn vyuzil C´baotha aby dusevne zaostale klony ovladal.

+1
0
-1