Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Osud Ahsoky Tano

Napsal: DangerousAshoka
Dne: 3.3.2013 22:08
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Asi každý kdo viděl epizodu 20 z 5 serie si položil otázku "Co bude dál s Ahsokou Tano ?" Mě to určitě zajímá a nikde o tom nic nemůžu najít, tak jestli má někdo nějaké info, mohl by ho pisnout.
Předem díky :D
Přidat komentář
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
3. Březen 2013 - 22:13
Tak to asi každého zaujíma ako to bude ďalej ale ešte len skončila jedna séria a už tu je otázka na ďalšiu,i keď by sa mohol dostať nejaká informácia,to by som bol veľmi rád :)

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
3. Březen 2013 - 22:41
Dámy, slečny, pánové a chlapci,
Uvědomte si, že uběhl pouze den od premiéry týhle epizody. A spousta lidí (včetně mě) jí ještě neviděla . Takže napsat diskuzi s názvem "Ahsoka Tano a její pokračování?" (z čehož jasně vyplívá, že ta malá Togrutka přežije) je sprominutím vocasovina nejtěžšího kalibru!
Proč jsou asi spoilery v komentářích u epizod? Asi ne pro srandu stormtrooperům!
Kvůli vyzrazení děje v nadpisu jsem přišel o požitek z epizody. Oukey, to jsem byl já a možná další dva tři lidi. Ale když se tenhle nápis bude ještě minimálně týden objevovat na Hlavní stránce, tak to může být klidně stovka lidí!
Navíc tohle téma je samo o sobě zhovadilost, páč jak bysme to asi mohli vědět?!
Uvažujte!
EDIT: *Aby nedošlo k mýlce: V nadpisu jednoho komentáře, ne týhle diskuze.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
3. Březen 2013 - 22:50
Ano, tohle je trochu... nešťastné. Ale nedá se s tím příliš moc co dělat, u komentářů sice stále měním nadpisy, aby ti, co to ještě neviděli, nepřišli o požitek, avšak u tématu na fóru... pokud někdo vymyslí neutrální nadpis, který bude souviset s obsahem, s radostí to vyměním.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+3
-1
Obrázek uživatele MaxViper
40-41
3. Březen 2013 - 23:47
Ano, už uběhl den od premiéry, tak že se o všem volně mluví bez ohledu na spoilery. Nemůžeš čekat, že tu všichni budou týden čekat než si na to uděláš čas. Já osobně koumám na komentáře a diskuze až po shlédnutí epizody. Dřív sem prostě nelezu ;-)

+1
+7
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Březen 2013 - 6:51
Ale tady jde o princip. Já do diskuzí před tím, než shlídnu epizodu nechodím a mám k tomu důvod.
Jsou zde zavedeny jakési spoilery, aby ti, co se dostanou na net až třeba za měsíc nepřišli o překvápko. Ale smysl těchto spoilerů se trochu vytrácí, když někdo napíše téma do diskuze, jehož název je sám o sobě spoiler.
Já epizodu viděl už dneska ráno, (mimochodem, byla skvělá) ale stále spousta lidí si ještě nenašla čas. Když chcete spoileroidně diskutovat, od toho je tu právě diskuze k epizodě s možností zaškrtnutí spoileru a ne fórum.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adeon
32-33
4. Březen 2013 - 13:59
Tak dokud ji neuvidíš tak tu radši nemáš chodit no.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Březen 2013 - 15:37
Skvělá logická úvaha! Nepůjdu na web, dokud se na něm nepodívám na tu epizodu!
Nehledě na to, že tenhle web není jen o nejnovějších dílech TCW. Co třeba lidé, kteří chtějí napsat/přečíst povídku, shlídnout video, potřebují poradit se hrou, vyměnit Lego apod?

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
4. Březen 2013 - 16:08
Přesně si vystihl účel spoilerování - ne každý se chce podívat na seriál, a ne každý se na to dívá hned, co se seriál odvysílá, ale s odstupem času z různých důvodů. Změnil jsem název vlákna tak, aby nic nevyzrazoval, ale aby stále obsahoval obsah diskuze...

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Adeon
32-33
4. Březen 2013 - 16:22
A co čekáš? že všichni počkají až se ty na tu epizodu podíváš? A do této diskuze si lezl proč? Jen aby sis postěžoval?..neřikam nic. Ikdyž jsi viděl ten nadpis tak si tu stejně vlezl. To ses nebál, že se dozvíš ještě víc. A ano je to skvělá logická úvaha.:)...děkuji!

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Březen 2013 - 18:28
1) Epizodu už jsem viděl, podívej se výš.
2) Do této diskuze jsem vlezl pouze proto, abych vynadal jejímu autorovi, nic víc, nic míň, jelikož už jsem byl stejně zaspoilerován nadpisem jednoho nejmenovaného komentáře.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
4. Březen 2013 - 18:31
řekl bych, že nadpis nic nevyzrazuje...

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Březen 2013 - 18:38
Teď už ne. Ale asi nikdo nenapíše diskuzi s názvem "Ahsoka Tano a její pokračování?", kdyby Ahsoka měla umřít.
A to je vlastně největší otázka TCW vůbec. Jak to s ní vlastně dopadne? Proto to byl spoiler jak Brno.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Adeon
32-33
4. Březen 2013 - 18:47
Ale no no ...nevyzdradil tím nic co bylo v epizodě krom, že přežije. A přece si nevěřil že ji zabijou. Ne?

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Březen 2013 - 18:50
Proč by jí nemohli zabít?

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adeon
32-33
4. Březen 2013 - 18:45
Jsi dost mladý na to abys někomu vynadal.

+1
-6
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Březen 2013 - 18:54
To je otázka úhlu pohledu.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Adeon
32-33
4. Březen 2013 - 21:52
To jednoznačně.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
4. Březen 2013 - 13:56
podle mého bude pracovat s Ventress, zdálo mi že na útěku Ahsoka jí chápe a zdálose že i Ventress je v klidu

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Pablo.knight
30-31
4. Březen 2013 - 21:16
Tak aby jste se nehádali dejte všechny diskuze jako Spoiler a ať si každej hádá co je co. (sarkasmus)

„Tu es oder tu es nicht. Es gibt kein Versuchen.“

+1
0
-1
Obrázek uživatele dugar
24-25
5. Březen 2013 - 16:15
No jo no takovým spoilerům se nedá ubránit, ale nemusíte kvůli tomu hned každého křižovat, když v novinkách je : zpověd Ashoky Tano : POSLEDNÍ EPIZODY TCW a to psal admin....

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Oliver98
25-26
5. Březen 2013 - 16:56
Ale, HorLukRos to tam dal až po vytvorení tejto diskusie a tam je to celé v spoileri.
EDIT: Nechápem čo veľa ludí v diskusiách vedie k tomu písať namiesto Ahsoka-Ashoka.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
5. Březen 2013 - 16:59
anglicky š je sh já stím měl taky problém

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Milda
43-44
Milda [Správce]
6. Březen 2013 - 19:22
Nevidím v tom problém ... Z nadpisu článku není zřejmé co s Ahsokou bude ... Jelikož tou zpovědí se myslí zpověď herečky-dabérky, nikoliv postavy jako takové...

+1
+2
-1
Obrázek uživatele dugar
24-25
6. Březen 2013 - 19:55
No mě to vcelku naštvalo, protože to jasně říká že je to nejspíše poslední díl kde Ahsoka bude... Z čehož plyne že buď umře nebo odejde...

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
11. Květen 2013 - 19:33
Co by jste řekli tomu, kdyby se Ahsoka objevila ve filmu Star Wars epizoda 7 ?

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
11. Květen 2013 - 19:51
No, nedokáži si to představit. Ahsoka se narodila 36 BBY. Epizoda 7 bude situována 30 let po bitvě o Endor zničení druhé hvězdy smrti. Bitva o Endor byla 4 roky po Yavinu. To znamená, že pokud by se Ahsoka objevila v Epizodě 7, měla by 70 let. A upřímně řečeno, nevím, jestli bych ji chtěl vidět takhle starou a navíc si ani nedokáži představit, jak by vypadala ve skutečnosti, protože epizoda 7 bude hraná, že :)

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Stepanokus
11. Květen 2013 - 20:11
No tak s tím hraním by možná takový problém nebyl. Mám dojem, že Ashley Eckstein, který ji dabuje v TCW, je jí poměrně podobná, takže po nalíčení by klidně na těch 70 vypadat mohla. Ale jak jsi napsal nevím jestli bych ji ve filmu vidět chtěl.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
11. Květen 2013 - 20:15
No to ano, ale co jsem tím myslel je, že ji raději budu mít v paměti jako tu milou mladou togrutku, než jako nějakou "stařešinu".

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
3. Červen 2013 - 14:20
Byla by jako mistr Yoda, rodávala by rady a brala by si příklad ze života, protože to, co prožila opravdu za poučení stojí
EDIT: pardon- rozdávala

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
11. Květen 2013 - 20:15
S hraním by rozhodně problém nebyl, protože v dnešní době se už takovéto postavy nehrají, nýbrž animují :D

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1