Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Konec je tady

Napsal: lubkazklubka
Dne: 11.3.2013 21:47
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Vážení a milý fanoušci, nevím zda jste již zaznamenali tuto informaci, ale vzhledem k chystané Epizodě VII se tým tvůrců Clone Wars rozhodl ukončit. Více v odkazu, který přikládám.
Osobně by mě zajímalo, jak nám tedy dovysvětlí zbytek příběhu a jakou formou. Osobně bych byl pro super akcí našlapanej film.
Inu zatlačme slzy a těšme se na novou Epizodu.

odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Kor-Than Lias
27-28
11. Březen 2013 - 23:24
To znamená že Ahsoka odešla neznámo kam a tím CW končí??

Kor-Than Lias

×>The Bounty hunter <×

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
11. Březen 2013 - 23:27
A proč by ne? Já znám spousty příběhů s takovýmto koncem.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Kor-Than Lias
27-28
12. Březen 2013 - 0:02
přijde mi to až moc otevřený...

Kor-Than Lias

×>The Bounty hunter <×

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
12. Březen 2013 - 11:15
mě tedy ne, odstoupila z rady, to je dost uzavřené...

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele MaxViper
40-41
12. Březen 2013 - 11:29
Vystoupila z řádu ;-)

+1
+4
-1
Obrázek uživatele AKRIK
28-29
12. Březen 2013 - 14:29
Pardon,ale odchod jednoho jedi...Souhlasím,je to moc otevřené.A to i přes fakt ,že byla Ashoka nedílnou součástí seriálu.
EDIT: Pardon pokut je to nepochopitelné,evidentně se mi propletli myšlenky.

Strach je velkou motivací.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
12. Březen 2013 - 15:09
Podle mě už nezbývá moc věcí, co je potřeba uzavřít. Ahsoka už nepracuje pro Jedie, Anakin si myslí, že je nejlepší, a Ventress už Sithům nepomáhá, takže si Dooku musí všechno řešit sám. Je sice pravda, že mohli někde nechat umřít, nebo aspoň zmizet i další důležité postavy (např. Cad Bane, Maul), ale nic je k tomu nenutilo. Jejich přítomnost nijak nenarušuje sled následujících událostí a ve všem podstatném je teď situace stejná jako na začátku Pomsty Sithů, a tak nic nebrání ukončení seriálu.

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
12. Březen 2013 - 5:50
Takže tu máme tři přesunuté epizody, jednu novou ve videu a spoustu neuzavřených dějů. Ještě nedávno nám slibovali asi 8 sezon a teď nic ? Co s nimi proboha je ? Aspoň jednu sezonu by ještě kvůli zbylým epizodám udělat mohli.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
12. Březen 2013 - 6:24
Šel by někdo do protestu, kdyby se to nespravilo ???

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
12. Březen 2013 - 6:29
odkaz » Jeden z nich jsem už našel.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1
Obrázek uživatele lubkazklubka
41-42
12. Březen 2013 - 10:34
Jukneš-li se na ten odkaz, co jsem tam dával, sám herr director Filoni s něčím takovým počítá, ale rovnou říká, že to je k ničemu. Inu marně bychom silou mrhali. Prostě je třeba to přijmout. Však nás teď čekají nový SW časy :)

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
12. Březen 2013 - 7:21
Počkejte si na článek, který chystáme. Ano, 5. série skutečně nakonec je poslední, ale tvůrci mají ještě dost epizod rozdělaných, a ty hodlají vydat, i když ještě není jasné kdy a jak. Tyto epizody by pak měli dovysvětlit některé záležitosti. Nejspíš jich už nebude tolik, aby mohli tvořit jednu celou sezónu, ale úplný konec TCW se každopádně ještě nekoná :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
12. Březen 2013 - 15:42
Nemůžou to uzavřít takhle!!! Ať alespoň uzavřou, co sami začali. Přinejmenším Maula, nemohou ho jen tak nechat běhat po světě...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
12. Březen 2013 - 16:04
Tak tohle mě teda naštvalo! Vždyť je to v podstatě nezakončený! Snad ještě něco odvysílaj... :(

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele takr.
25-26
12. Březen 2013 - 17:32
Naštvali mě strašně moc.Tenhle serial jsem mel rád a čekat vždy na novou epizodu a pak si ji pustit at už byla jaká koli bylo proste supr.Chtěl bych hlavně vědět co se stane s Rexem a ostatníma postavama. Je mi jasné že s Rexem se asi něco stane protože potom je velitel Apo velitelem 501.Doufám že tam bude jeste nejáke bitvy třeba o boz pity jedna z největších bitev protože se tam utkalo spousta hrdinu na obou stranách.Kež by se s tím dalo neco udelat!!

Já sem se Vratil !!!!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele takr.
25-26
12. Březen 2013 - 17:38
kždopadně ten trailer je velice zajímavý to co se tam děje s tupem je zajímavé jako kdyby už kloni se na to chystali ale doufam že tech epizod bude ješte hodne a doufám že bude i film (Ale to už není asi pravdepodobné)

Já sem se Vratil !!!!!!

+1
0
-1