10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Jak Aurra Sing zemřela ?

Napsal: Aayla Secura
Dne: 6.7.2013 11:08
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Aurra Sing je můj nejoblíbenější námezdný lovec a chtěl bych vědět jak zemřela... V posledním dílu 2. série zemřela pak se vrátila v 3x7
zavřeli jí do basy a pak co ??? Předem díky za odpověď od nějakýho většího znalce Clone Wars... Na wookiepedii to není...
Přidat komentář
Obrázek uživatele Sev
21-22
Sev
6. Červenec 2013 - 12:24
Myslím si, že osud Aurry Sing ještě není uzavřený (částečně jsem měl taky za to že umřela ve Slave I), nicméně několik zmínek o ní by mělo být v připravovaných dodatečných epizodách TCW (a o dalších z téhle patričky bounty hunterů). Třeba se tam její konečný osud rozuzlí :-)

+1
+3
-1