10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

CUT LAWQUANE

Napsal: Komár
Dne: 28.10.2013 18:40
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

CUT LAWQUANE byl desertér a pak i civilista, byl to ale klon takže mohl být přinucen k rozkazu 66?

vaše názory uvítám
Přidat komentář
Obrázek uživatele Gregor
22-23
31. Říjen 2013 - 14:51
Podle mě ne. Přecejen, jak by se o něm dozvěděl? Imperátor to vydával vojákům postupně a rozkaz dal vždy jen veliteli, který ten rozkaz předal i vojákjům. A Cut byl voják, takže pochybuji.
EDIT: Sakryš. Popsal jsem to trochu divně, ale doufám, že jde pochopit, co jsem se tím snažil říct :D

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
24-25
4. Listopad 2013 - 21:35
Jestli jsem si dobře všiml, tak v Epizodě III Palpatine vydával rozkaz 66 přes hologramový komunikátor, který byl součástí výzbroje. Už si nevzpomínám, co tento voják se svojí zbrojí udělal, ale nevidím důvod, proč by si ji měl nechávat, tím spíš, proč by měl přijímat zprávy. A to všechno by mělo smysl řešit jenom v případě, že by rozkaz měl přijít právě jemu, což vůbec není jisté, jak už tady padlo.

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Komár
27-28
5. Listopad 2013 - 17:31
dík za vaše názory

+1
+1
-1