10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

6. serie TCW... německy?

Napsal: Padmé
Dne: 16.2.2014 0:55
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

takový dotaz technický ... ta nová série TCW jak jsem četla bude nejdřív v německu a neví se jestli bude aj anglický dabing? němčinu nemam ráda, strašný jazyk. (němčinářům se omlouvám), a ani jí neumím, takže angličtina by pro mě byla lepší XD jak na poslech tak na rozumění (ne, němčina se fakt poslouchat nedá).
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
27-28
16. Únor 2014 - 7:32
jak tady u někdo psal premiéra s anglickým dabingem bude později

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
27-28
HorLukRos [Bývalý admin]
16. Únor 2014 - 10:41
odkaz » Druhý (s ůvodem třetí) odstavec.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1