10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Titulky

Napsal: Dart Wader
Dne: 24.2.2014 15:27
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Ahoj, nevíte někdo kde by se daly sehnat titulky na díly ze šesté série (S0601-S0607)? Myslím anglické, vím, že pokud se objeví české tak budou nejdřív tady, takže by mně zajímaly ty anglické, našel jsem zatím pouze německé nebo maďarské. Tak kdyby někdo měl větší štěstí tak sem dejte odkaz prosím.
Přidat komentář
Obrázek uživatele HorLukRos
27-28
HorLukRos [Bývalý admin]
24. Únor 2014 - 19:12
Kontroluj odkaz » , respektive konkrétněji odkaz » pro TCW-6. Vzhledově to asi nevypadá nejvěrohodněji, ale tato stránka je zdrojem anglických titulků většiny překladatelů (pokud anglické titulky potřebují). Zatím jsou tam ale jen německé titulky.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
26. Únor 2014 - 22:56
Jak to vypadá s překladem titulků do češtiny, pokouší se o to někdo? Zaráží mě že nové epizody nebyly ani přidány do sekce TCW kde by o nich byly nějaké informace(linky na stažen, verze titulků atd.) jak bývalo zvykem. Jinak bych byl rád i za ty anglické titulky kdyby někdo našel.

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Viq
26-27
Viq [Redaktor]
27. Únor 2014 - 16:11
Epizody přidáváme ve chvíli, kdy o nich známe aspoň základní informace. Vzhledem k tomu, že do nedávna byly názvy epizod jen neoficiální překlady z němčiny, tak by bylo blbé, abychom pak po měsíci polovinu opravovali, protože překlad nebyl správný. Teď jsem však na netu našel, že v novém Star Wars Insideru jsou k dispozici názvy i popisy epizod, tudíž to snad ještě dneska přidám (nebo někdo jiný z týmu).
EDIT: Jen dodávám, že zatímco z němčiny byla 1. epizoda překládána jako "Status Unknown", tak oficiálně je to jen "The Unknown" -> malá změna, ale muselo by se to opravovat a to je už podle mě lepší počkat na oficiální název :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+6
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
27-28
27. Únor 2014 - 15:57
Keď si pozrieš oficiálnu stránku starwars.com a tam sekciu The Clone Wars, zistíš, že žiadne epizódy zo 6. série nie sú oficiálne predstavené. Nie je vytvorená ani sekcia pre 6. sériu.

Ber to tak, že Nemecká televízia vysiela nové epizódy v predpremiére. Pre americký trh sa táto premiéra ešte len pripravuje. Keď sa tak stane, budú zverejnené oficiálne informácie aj na stránke starwars. com, odkiaľ sa budú čerpať informácie - obrázky, popisy, videá... Čo sa týka samotného prekladu, odkazov a tak podobne - je to ťažké. Čo som mal možnosť vidieť, ak sa vôbec nájde nejaký odkaz, sú to zväčša menej kvalitné nahrávky. Vzhľadom aj na určitú jazykovú bariéru, nekvalitu a nedostatok zdrojov a absenciu akýchkoľvek anglických titulkov, z ktorých by sa dalo vychádzať, je teda úplne logické, že český preklad sa oneskorí... Ale verím, že všetci sme dosť rozumní a tých zopár zostávajúcich dní do oficiálnej premiéry ešte vydržíme.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Acies
5. Březen 2014 - 11:17
Zkoušel jsem je překládat z němčiny, a jde to poměrně snadno, (minimálně e01), nicméně vytvoření účtu na srv titulky.com je komplikovanější, než vytvoření bankovního účtu, takže jsem je nikam nedával...

+1
0
-1
Obrázek uživatele valada06
24-25
5. Březen 2014 - 15:48
Né, že by mě to nějak trápilo, ale titulky nejsou jediný server pro sdílení titulků na světě... ;-)

„Když od síly vzdálíš se, věz, že to nebyla Síla, co pohnulo se.“

- Yoda

+1
0
-1
Obrázek uživatele Acies
6. Březen 2014 - 5:23
Jop, už jsem to hodil sem :)

odkaz »

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
20-21
6. Březen 2014 - 21:56
Díky moc (y)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1