10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

TCW film ?

Napsal: Takrer
Dne: 16.3.2014 12:08
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Když jsem tak projížděl tady web v pár komentářích sem si přečetl že by měl být film další TCW. Jelikož jsem velkej fanda tohohle seriálu zajímalo by mě kde jste to zjístili a jestli je to potvrzené byl bych moc rád kdyby jsme se dočkali dalšího filmu
Přidat komentář
Obrázek uživatele PredsaJa
27-28
16. Březen 2014 - 12:30
TCW už bol viac-menej ukončený dodatočnými časťami v podobe 6. série. Ďalšie časti ani filmy sa nechystajú. Štúdiá sa plne sústredia na nasledujúce projekty v podobe hraného filmu (Epizóda 7) a kresleného seriálu Rebels. Nepotvrdené správy hovoria o úvodnom Rebels, ktorý by odštartoval seriál (niekedy na jeseň), podobne ako to bolo pri TCW. Nikto to však oficiálne nepotvrdil.
EDIT: Viac informácii sa dozvieš z pravidelného Prehľadu vydávaného každý týždeň v piatok. Všetky oficiálne správy, dohady a zákulisné informácie sú zhromažďované práve na tomto mieste (sekcia Články).

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Takrer
16. Březen 2014 - 13:20
Díky to že ta šesta serie je poslední sem veděl ale když sem si přečetl že se chysta film nebo tak něco tak sem tomu uveřil protože bych byl rád kdyby tomu tak bylo :/

ať tě provazí síla

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
27-28
16. Březen 2014 - 19:16
ten film je 6.řada TCW tehdy se myslelo že je sestříhají na 2 filmy

+1
0
-1