10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

úvodné citáty

Napsal: Axon
Dne: 30.3.2014 10:46
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Zdravím.
Chcem sa opýtať či sú niekde po česky spísané úvodne citáty z Clone Wars. Ak áno, tak bz som poprosil link, ďakujem :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Pětka
21-22
Pětka [Redaktor]
30. Březen 2014 - 11:27
Jak jsem tak hledala, nic jsem nenašla - alespoň nic, kde by byly vypsané všechny citáty společně. Asi si budeš muset projít popis každé epizody zvlášť...

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Axon
26-27
10. Duben 2014 - 12:58
A kde si nasla aspon cast citatov? :)
alebo proste co si nasla... vies prosim dat linky alebo tak? :)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
22-23
10. Duben 2014 - 15:23
Část citátů Pětka myslí tak, že si to budeš muset najít u každé epizody zvlášť. Takže buď si je pustíš nebo si to postuně projdeš tady odkaz »

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Pětka
21-22
Pětka [Redaktor]
10. Duben 2014 - 20:49
odkaz »
Doufám, že mi budeš za tu dřinu vděčný :D

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1