10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Scéna s roboty

Napsal: Ondran
Dne: 17.4.2014 20:07
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Ahoj, u kamaráda jsem viděl díl Klonových válek, kde těžce ozbrojení obří černí roboti napadli budovu senátu (nejsem si jistý budovou). Ahsoka pak na jednoho vlezla a zadala do něj heslo, které ty roboty odstavilo. Mohl by mi někdo poradit, co to bylo za episodu?

Děkuji mockrát
Přidat komentář
Obrázek uživatele CadBane007
22-23
18. Duben 2014 - 8:16
Seš si jistej? Viděl jsem všechny díly TCW, ale teď opravdu nemám tušení o čem mluvíš :D V díle Hostage Crisis, The Zillo Beast Strikes Back nebo Heroes on Both Sides sice došlo k napadení Coruscantu, ale určitě to nikdy nebylo tak, jak to popisuješ... možná mám nějaký vážný výpadek, ale asi sis spletl seriál :D nejlepší řešení by bylo se na všechny díly podívat znovu a třeba najdeš, co hledáš...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
23-24
18. Duben 2014 - 8:50
odkaz » Zkus tuhle.
EDIT: odkaz » A tohle jsou ti droidi, ne ?

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1