10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

původ klonů

Napsal: mezcal
Dne: 28.4.2014 23:28
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Zdarec, byla někde v Expanded Universe zmínka o tom, že klonoví vojáci byli vytvořeni podle Jango Fetta? Nebo že Bobba Fett je prakticky jeden z klonů? Vědělo se to dřív, než vyšel film Klony útočí?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blackhand47XD
23-24
29. Duben 2014 - 6:46
Stormtroopeři, které znáš z Ep. 4 vlastně už ani nejsou kloni, protože se proti nim lidé začali bouřit a tak je Impérium muselo pomalu začít nahrazovat dobrovolníky ( a nedobrovolníky ). Všichni dostali profesionální výcvik. Ale jinak nic řečeno nebylo, tuto část si Lucas domyslel později stejně jako Midichloriany a Sílu.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
20-21
29. Duben 2014 - 7:07
No, v armádě Impéria byli jak normální lidé, tak i kloni. Postupem času už bylo jen lidé. Taková epizoda VI. je asi plná naverbovaných lidí.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+2
-1