Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Cad Bane

Napsal: Aelsorm
Dne: 12.11.2012 16:46
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

Ahoj, mám dotaz, v klonových válkách má Cad Bane hadičky připojené na zádech pokračující k hlavě, k čemu ale slouží? Mluví i dýchá bez nich
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
12. Listopad 2012 - 17:22
Dle wookiepedie to měl kvůli tomu, aby mohl bez omezení pracovat v jakýchkoliv atmosférických podmínkách.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
13. Listopad 2012 - 15:39
Ty trubky má mít skrz tváře zavedené do úst, ne? Jenomže <a href="odkaz » žádné jizvy nemá, tak jak skrz jeho tváře se trubice dostane bez otvoru do úst aby mohl dýchat?

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
13. Listopad 2012 - 16:53
Zas až tak se v tom nevyznám :) Podle mě to prostě v tom seriálu nijak neřešili, asi nečekali, že se v tom bude někdo tak rejpat :D

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
13. Listopad 2012 - 16:54
no tak nerejpal jsem se v tom, ale tohle mi přišlo dost divný

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
13. Listopad 2012 - 17:04
Aby nedošlo k mýlce, tak já jsem to nemyslel nijak zle, jen mi přijde zábavný, že to někdo bere tak vážně :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
13. Listopad 2012 - 17:57
no, vážně to neberu, ale je to jako by v Pirátech z Karibiku Jackovi usekli ruku a v dalším díle by Jack ruku měl z5... je to nelogické

taky mě přišlo divný když v SW4 (nebo 5) vylezli ven Han s Leiou do vesmíru a stačili jim jen masky s kyslíkem, žádné skafandry, nebo když např. Ahsoka skáče po vesmíru a má jen to její přiléhavé oblečení... umrzla by během dvou sekund

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
13. Listopad 2012 - 18:08
Hmm... já když jsem se na to díval, tak mě tohle ani na chvilku nenapadlo, že by tam mohla umrznout... asi nějaká Jediská vymoženost, která shořela spolu s Chrámem v E3 :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
13. Listopad 2012 - 20:06
já si myslím, že ty cad banovi trubičky pomáhali k kožnímu dýchání (zrovna to bereme u žab v biologii)
a co se týče toho vesmíru, tak co když v sw je vesmír teplej a ne studenej jako ten náš?
tam jsou taky všechny planety obyvatelný, když to u nás vysíláme družice až někam do p...?

Fight for the win!!!

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
13. Listopad 2012 - 20:16
ne všechny jsou obyvatelný, je nesmysl aby byl vesmír v přijatelné teplotě pro lidi... je to jako, kdyby tě Slunce zmrazilo...

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
14. Listopad 2012 - 13:28
no... nedokáží to jen Jediové, ale i kloni... takže nic se Sílou

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
10. Prosinec 2012 - 19:50
U klonů jsem myslel, že mají tak vypracované brnění, že funguje i jako skafandr. Zakrývá jim přece celé tělo, takže teoreticky to není nemožné. Jenom nevím, jak to dělají, že jsou jindy tak pohybliví. To by ve skafandru asi nemohli...

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele mysterio
27-28
13. Listopad 2012 - 21:26
Hlavně je ve vesmíru vakuum a odsálo by to z ní kyslík, takže by praskla.

+1
+1
-1