Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Světelné meče - rozdíl

Napsal: Gore-grinder
Dne: 14.12.2012 13:29
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Zdravim. Rád bych si pořídil repliku světelného meče ale setkal jsem se se 2 typy a nevim který si vybrat. Proto bych od vás potřeboval radu jaky je rozdil v teto verzi meče odkaz » oproti této verzi odkaz » popripade jaký je lepší. Děkuji moc :-)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Flyory
14. Prosinec 2012 - 13:59
žádný rozdíl mezi nimi není jen jeden je na fotce rozsvícený a ten druhý ne

"Ať vás provází síla"

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gore-grinder
33-34
14. Prosinec 2012 - 14:09
No rozdil je v názvu i v ceně ja bych rád vedel kterej je z nich lepší. jeden se jmenuje Star Wars - Světelný meč Darth Vader (FX Verze) stojí 4188 Kč a váží 1.6 kg a druhy se jmenuje Star Wars - Světelný meč Darth Vader (FX Verze) OS stojí 4540 a váží 2.1 kg

No a já nevim kterej si mam vybrat :D

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
14. Prosinec 2012 - 14:23
Myslím, že rozdíl je jen v použitém materiálu, jinak by měly být stejné. Ale pro jistotu bych raději napsal přímo jim.

Jinak pokud to chceš od Ježíška na vánoce, tak mu napiš, aby nezapomněl na baterky, ty nejsou součástí balení :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gore-grinder
33-34
14. Prosinec 2012 - 14:25
Přímo jim jsem už psal bohužel zatím bez odpovědi.
Mně jde spiš o ty zvuky jestli u jednoho nejsou hlasitějši atd a hlavně o svítivost meče. Ježíšek už mi bohužel neslouží toho si dělám sám :D

ale každopádně díky za info :-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
15. Prosinec 2012 - 8:08
Ten první světelný meč má chybu v tom, že nejde zastrčit celý do rukojetě oproti druhému , ten se do rukojetě zasune a ty ho potom můžeš nosit kolem pasu, nevim být tebou vzal bych si ten druhý

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
15. Prosinec 2012 - 10:43
mě se ten druhý taky víc líbí
EDIT: ale ta cena :-(

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
15. Prosinec 2012 - 10:17
Pokud ti je jedno, jestli si můžeš sundat čepel, tak vem ten levnější, a rovnou ti doporučím ještě lepší obchod odkaz » .

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Gore-grinder
33-34
15. Prosinec 2012 - 22:30
Díky za doporučení :-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Starlighter
15. Prosinec 2012 - 12:02
asi bych si koupil ten 2 ale ta cena je teda dost avsak jesi na to mas ber ten no.

I'm your nightmare

+1
0
-1
Obrázek uživatele Daedalos
23-24
15. Prosinec 2012 - 14:57
tan 2 vypadá líp a víc jako byli ty ve filmu

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gore-grinder
33-34
15. Prosinec 2012 - 22:29
Tak všem děkuji za názory a rady :-) Rozhodl jsem se pro ten druhý :-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
18. Prosinec 2012 - 20:32
já bych brala ten 1

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gore-grinder
33-34
19. Prosinec 2012 - 12:58
Tak že :D Po zakoupení obou meču jsem našel rozdil pouze v tom ze u meče číslo 2 je snadno odnímatelná čepel :D

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
19. Prosinec 2012 - 13:58
:D

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1