Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

AT-TE, Republic Gunship

Napsal: darth tom
Dne: 29.1.2013 20:44
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

co je lepší AT-te nebo republic gunship(každý má svůj názor)
Přidat komentář
Obrázek uživatele neophyte
46-47
30. Leden 2013 - 8:48
Lego alebo Hasbro? Nejako som to nevyčítal...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
30. Leden 2013 - 9:55
Řekl bych, že LEGO.Ale neměňte s ním, neposílá správné figurky, leckdy poničené a komunikace s ním je no... O tom by vám víc napsal bcgroi. Zkrátka a dobře neustále mění stav výměny. Já jsem takhle přišel o svou nejoblíbenější figurku.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
31. Leden 2013 - 21:12
Uf, ještě, že si to napsal. Pořád se mnou chtěl vyměňovat.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele TomTigerCZ
26-27
2. Únor 2013 - 16:22
co to říkáte,to je asi blbost před pár týdny jsem měnil s Darth Tomem a poslal mi vše jako nové.takže vám nevěřím.ale to je každýho názor na člověka.já mam na něj dobrý.

je lepší nic nepsat-protože každý má svůj názor a když ho ostatní nerespektují--tak je lepší si o věci něco myslet,než ji psát(když myšlenka není napsána nemůže být kradena a má větší cenu :-) )

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
2. Únor 2013 - 16:38
Tak jestli měníš sám se sebou... tak to máš asi dost, chlapče.
EDIT: Mohl bys aspoň změnit styl psaní a nepsat sem stejné otázky jako jsi mi psal na Facebooku, pak by možná někdo uvěřil, že to nejsi ty.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+2
-1
Obrázek uživatele darth tom
25-26
2. Únor 2013 - 21:59
stejně ty figurky si radši seženu od spolehlivějších firmách než je bcgroi,nihilus atd.,
a o legu nemá cenu se tu bavit.

+1
-9
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
2. Únor 2013 - 22:16
"spolehlivějších"??? Od tebe to sedí! Já furt na toho klona z 91. sboru nezapomněl! Jako kamarád jsem po dlouhém přemlouvání svolil, že ti ho vyměním(ostatně původně jsi ho od bcgroie nedostal jen kvůli svoji vlastní debilitě). A co jsi mi za něho poslal? Jednoho zničeného bílého klona phase 2. Obi-wana se špatnými vlasy a comando droida(ten byl jediný relativně v OK stavu) A to jsi ode mě vymámil ještě klona z 321 sboru! A obě ty figurky byly v perfektním stavu! Od člověka, který je starší než já bych čekal lepší chování, ale ty jsi jen prachsprostý lhář a podrazák! A kdo by mi nevěřil můžu na email komukoliv poslat fotky těch skvostů, co mi poslal. Pokud máte rozum, neměňte s ním.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
3. Únor 2013 - 0:29
ty fotky bych rád viděl pošleš mi je ?

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
3. Únor 2013 - 8:54
JJ

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Const.ex
33-34
19. Únor 2013 - 12:54
No Já bych měnil asi jen přes "něčí" mrtvolu (nákup je nákup... a ebay to jistí), ale pošli mě ty fotky prosím tě taky. To musí být luxusní fotečky, když to tady tak rozohní diskuzi :-D

+1
0
-1
Obrázek uživatele TomTigerCZ
26-27
3. Únor 2013 - 9:45
já stejně už s váma nebudu nic měnit.radši si to koupím sám.

je lepší nic nepsat-protože každý má svůj názor a když ho ostatní nerespektují--tak je lepší si o věci něco myslet,než ji psát(když myšlenka není napsána nemůže být kradena a má větší cenu :-) )

+1
-1
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
4. Únor 2013 - 16:59
To jsme rádi... aspoň nebudeme muset opravovat ten šrot co nám pošleš...

+1
0
-1
Obrázek uživatele TomTigerCZ
26-27
3. Únor 2013 - 9:45
já bych ti to vyměnil,zpět,ale s tímhle hnusným přístupem o tom nemohu uvažovat

je lepší nic nepsat-protože každý má svůj názor a když ho ostatní nerespektují--tak je lepší si o věci něco myslet,než ji psát(když myšlenka není napsána nemůže být kradena a má větší cenu :-) )

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
3. Únor 2013 - 9:56
1. Teď jsi konečně přiznal, že jsi to ty darth tome. 2. Už několikrát jsem se tě snažil přemluvit o to , abys mi ho vyměnil zpátky, ale ty jsi mě vždy svým chováním poslal do pr**le a proč ti mám teď věřit?

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
4. Únor 2013 - 16:56
Darthe Nihilusi mohl bych táké poprosit o fotky? Můj mail je [email protected] ... diky moc...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
4. Únor 2013 - 17:09
ok

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
4. Únor 2013 - 17:30
já to řeším jednouduše, do žádných z lidmi obchodů se nepouštím.
Podle mě je jednodušší si koupit set, nebo pokud má člověk zájem pouze o figurky, tak si koupit magnetky a oddělit figurku od magnetu pomocí horké vody. :-)

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
4. Únor 2013 - 18:45
Jenže já se snažím sehnat figurky, které už nejsou v prodeji :)

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
4. Únor 2013 - 18:51
Nihilusi, byl bys tak hodný a poslal mi ty fotky? Dík.
[email protected]

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
5. Únor 2013 - 14:17
Hlásí to plnou schránku.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
6. Únor 2013 - 21:38
Já bych se na ty fotky taky rád podíval. Email: [email protected]
EDIT: Mimochodem. Abych taky přispěl k původnímu tématu, AT-TE je podle mě lepší.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
2. Únor 2013 - 22:35
Vidím, že ta vaše rodina je soudržná: jeden mě na FB poučuje, že nemám urážet lidi a ten druhý(ten tvůj příbuzný, co já vím kdo, či co to je, pokud to nejsi ty sám) mi nadává, tohle je opravdu "čestné" jednání.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+1
-1
Obrázek uživatele TomTigerCZ
26-27
3. Únor 2013 - 9:43
ty mi do rodiny nekecej.lháři

je lepší nic nepsat-protože každý má svůj názor a když ho ostatní nerespektují--tak je lepší si o věci něco myslet,než ji psát(když myšlenka není napsána nemůže být kradena a má větší cenu :-) )

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
3. Únor 2013 - 10:00
Já?! Lhář? A kdy, co?

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+2
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
6. Únor 2013 - 17:32
Je docela vtipné že zatím se žádný z komentářů není k tématu. :D
Jinak podle mě je rozhodně lepší Gunship.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
+1
-1