Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Lego SW 2013 - summer sets - obrázky

Napsal: commander bly 8
Dne: 10.2.2013 19:13
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

odkaz »

tady pár fotek ,


já si určitě koupím vše(jediné co ne tak to ze SWTOR a možná ty mandaloriany)
Přidat komentář
Obrázek uživatele commander bly 8
24-25
11. Únor 2013 - 9:49
tady ceny v kč, tank korpotační aliance(600 kč),spider droid(900kč),duel na geonosis(1200kč),
ze SWTOR(1800kč),at-te(2400kč)jabbova bárka(3000kč),rep.gunship(3200kč)

to je vše bylo to zveřejněno v londýně.sady které nebyly zobrazeny jsou:HH-87 hvězdný hopper,jedi defender class cruiser

+1
0
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
12. Únor 2013 - 13:50
no vypadá to pěkně
EDIT: jinak sem našel výborné video kde je vidět nový republic gunship a všechny jeho funkce - odkaz »

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
13. Únor 2013 - 22:47
dobré video, už se nemůžu dočkat až bude k prodeji. ju koupím dvakrát
EDIT: jen mi vadí ty oboustraný obličeje

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele PloKoon12345
25-26
14. Únor 2013 - 17:30
JJ, já si asi taky koupím všechny :)

" Velký skok vpřed často vyžaduje nejdřív dva krůčky vzad."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
15. Únor 2013 - 8:17
No, určitě si vezmu toho spider droida.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
16. Únor 2013 - 19:07
Dotázek:

odkaz »
kdo je to za jedie? popisek nepřečtu, ale jde vidět že asi Adi Galia ne...
možná, že je popisek špatně, kdyžtak napište co o tom víte a vaše tipy

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
16. Únor 2013 - 19:12
Stass Allie, její sestřenice nebo tak něco a nástupkyně v Nejvyšší radě

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
16. Únor 2013 - 21:23
díky

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele commander bly 8
24-25
17. Únor 2013 - 20:12
ale neporadili by jste mi co je lepší jestli AT-TE nebo republic gunship.
já nemám tolik peněz,takže si asi koupím jenom jedno z toho.co by jste mi doporučili

+1
0
-1
Obrázek uživatele PloKoon12345
25-26
17. Únor 2013 - 20:26
Kdybych si měl vybrat z těchto dvou, tak je to opravdu dost, dost těžká volba. No, asi tu Republic Gunship, ale v AT-TE je zase figurka Colemana Trebora a je to taky dobrý set, ale kdybych opravdu musel, asi bych bral tu Republic Gunship.

" Velký skok vpřed často vyžaduje nejdřív dva krůčky vzad."

+1
+2
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
18. Únor 2013 - 17:48
Já bych teda spíš bral republik gunship, protože:
1. Je v něm víc figurek.
Figurky pilot, a kapitán, 2* super battle droid. (v at-te pouze battle droid)
2. Má podle mě lepší funkce funkce.
3. taky se podle mě víc hodí do animací.
4. Líbí se mi taky tím že je to richlí transport do kterého se vejde moře klonů.
5. Vyndavací vznášedlo.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
+1
-1
Obrázek uživatele darth tom
25-26
18. Únor 2013 - 19:16
to je fakt o tom že republic gunship je lepší.at-te není špatné,ale nemužeš s ním pořádně pohybovat musíš ho mít spíš vystavené jenom(něco jiného by bylo clone turbo tank)
a navíc gunship má velké prostory-2 kokpity,velkou kabinu jako garáž a menší kabinu a lepší figurky.u at-te je pěkný coleman trebor a žlutý seržant.a windu se mi moc nelíbí-už jen to bílé pod svým hábitem a na nohou.gunship má na nějaké usa stránce o dost lepší recenzi,překládal jsem si to i anketu jsem shléhl.at-te je prý vevnitř jako kostra-má tam mezery mezi spodkem
a boční stranou,taky bych bral gunship.
a cody,čím natáčíš nebo jak děláš animace napiš mi když tak nějakou radu na e-mail: [email protected]

+1
0
-1
Obrázek uživatele darth tom
25-26
19. Únor 2013 - 16:11
tady přidám fotky at-te lego setu 2013---podle mě je škoda že nevylepší víc tu kabinu(jsou tam mezery po stranách zatím foto zveřejněné bylo jen zadní kabiny a kokpitu,nikoliv přední.asi si spíš pořídím AT-TE než gunship a nebo obojí
foto nové zadní kabiny: odkaz »
stará(ještě horší o dost odkaz »

+1
0
-1
Obrázek uživatele killkep
26-27
20. Únor 2013 - 17:39
Komentář smazán

Following direct orders isn´t always the best way.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
20. Únor 2013 - 17:49
Žádné reklamy, prosím. Pokud se chceš pochlubit, založ si téma na fóru, v tomto tématu to nemá co dělat.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
21. Únor 2013 - 20:49
Docela rád bych viděl mezi figurkami Darth Maula z epizody "Flawless", Pre Vizslu v jeho druhém brnění a Bo-Katan.
Akorát se bojím,že tyto figurky nevyjdou, zklamal mě Maul, který vyjde, sice má Darksaber (takže asi už Vizslu zpětně nedodělají :/), ale ty nohy to je hrůza. Hrozně jsem byl rád, že ho v TCW sériích vylepšili, ale LEGO zůstalo holt u staré formy.

Kdyby jste měli informace o těch tří figurkách, okomentujte :))

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-1
-1
Obrázek uživatele PloKoon12345
25-26
22. Únor 2013 - 15:14
S Bo-Katan s tebou souhlasím, ale včera jsem si koupil set "Vizsla´s madnalorian fighter" a stačí mi tento, nového nepotřebuji, takže jestli ho chceš, kup si to taky ;) Ale jak říkám, s tou Bo-Katan souhlasím, taky bych ji chtěl.

" Velký skok vpřed často vyžaduje nejdřív dva krůčky vzad."

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
22. Únor 2013 - 16:46
jj plánuji si koupit...
také battle packy s mandoama...

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
22. Únor 2013 - 16:50
Co je ten JEK-14 Stealth Starfighter?
Proč je ta jedna figurka "divná"? Jedna ruka průhledná (zrovna se zneviditelňuje?) a divné oči a bílá rukojeť saberu...
O jakou se jedná dobu? Je to z Old Republic nebo tak? Zatím sem se s tím nikde nesetkal...
znáte-li odpovedi, prosím odpovězte ;)

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-1
-1