10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Povídky

Napsal: Wrait
Dne: 29.1.2013 15:45
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Při konečné úpravě nové povídky se mi povedlo odeslat ji ještě nedodělanou. Tím pádem jsem později odeslal dokončenou povídku a ve frontě čekají (čekaly) dvě téměř identické povídky.


Proto mě napadlo, jestli by se nedaly povídky, které čekají na schválení, smazat? Osobně bych řekl, že je to lepší pro adminy, že by se takovými věcmi nemuseli zabývat.
Přidat komentář
Nikdo k tomuto obsahu nenapsal komentář.
Buďte první!