10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Kdo je online, offline ?

Napsal: Aayla Secura
Dne: 11.7.2013 8:34
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Napadlo mě, že by se mělo vědět kdo je online a to okénko s těmi kdo jsou online bych dal nad Vaderovu hlavu :D Protože když jseš tu sám, jen Shaak Ti a Vader XD Tak by sis mohl uvědomit, že například renci147 je online tak mu napíše ať jde do kantýny. V kantýně už to je a u většiny webů to je takhle po straně... jen návrh....:)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mistr jouda
20-21
11. Červenec 2013 - 12:54
HorLukRosovi jsem už to psal, říkal že to někdy udělá :)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
27-28
HorLukRos [Bývalý admin]
11. Červenec 2013 - 13:26
To jsem neříkal, popravdě jsem v posledních dnech natolik zaneprázdněn, že už ani neodpovídám na většinu soukromých zpráv, pokud to není něco opravdu důležitého.

Každopádně nad Vaderovu hlavu se nic dávat nemůže, to už je mimo rozhraní webu. Možná někde na titulní stránku, nebo tak, ale stejně jsou tyhle věci natolik nepřesné, že je to téměř nepoužitelné pro něco víc, než jen hrubý odhad kdo tu zhruba je s přesností možná tak přinejlepším na půl hodiny. A nevím, jak by si to poradilo se subdoménami, třeba takový TOPlist, který je dole (skrytý), dokáže kontrolovat jen dvě nejnavštěvovanější subdomény a tudíž je téměř nepoužitelný, protože těch lidí tu může být klidně i víc, než dvojnásobek / trojnásobek, ale naopak to má větší toleranci na neaktivitu uživatele, takže když se to vezme kolem a kolem, vlastně je to úplné hádání. Na jednodoménových webech to má alespoň charakter dlouhodobého počítadla, v tomhle ohledu to v rámci možností má nějakou informativní hodnotu. Ale aby to bylo opravdu přesné v reálném čase, muselo by to být řízeno nějakou AJAXovou aplikací a to by byla vzhledem k návštěvnosti webu příšerná zátěž na server, kdyby každý uživatel každých pár sekund posílal signál, že je online. Stačí se podívat na chat, který s momentální implementací dokáže shodit server na několik minut, když je tam moc lidí.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1