Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Souboj povídek

Napsal: Mistr jouda
Dne: 5.1.2014 19:40
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Zdravím.

Napadla mě jedna věc, která by zapojila neaktivní uživatele s potenciálem k psaní. Někdo by ze správců (třeba Viq, nebo někdo kdokoliv jiný) by zadal téma povídky. Například: Popiš scénu Luka s Vaderem na Dagobah z Epizody V.
Každý, kdo by se chtěl zapojit by to nahlásil správci, nebo nějak, to se dohodne, kdyby tento návrh vyšel. A nejlépe napsaná povídka bude přidána na účet jejího autora a třeba na týden by měl u jména: POVÍDKÁŘ TÝDNE.

Budu rád za Vaše názory.

Váš Mistr Jouda
Přidat komentář
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
5. Leden 2014 - 21:08
Přijde mi to kapičku nesmyslné, jen by se tím -podle mě- ještě více rozdmíchala už tak panující rivalita. Víme, jak dopadly některé debaty, ne?
EDIT: A ještě si představte, kdyby se zapojil jeden nejmenovaný uživatel s egem až k oblakům...

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
5. Leden 2014 - 21:01
Nějak nechápu jaký je přínos tohoto nápadu...

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Leden 2014 - 21:11
Něco na způsob ankety...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
6. Leden 2014 - 10:49
To mi už přijde efektivnější prostě ke každé povídce dát pod hodnocení tlačítko "nominovat na povídku týdne" (lepší mi přijde měsíce). Samozřejmě by mohl uživatel dát jen jeden hlas za týden/měsíc, jinak by se ten předchozí zrušil. A nejspíš by to bylo fajn omezit to jen na povídky z daného týdne/měsíce.

Ale momentálně mi začalo zase zkouškové. Takže času mám ještě míň než normálně.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
30-31
6. Leden 2014 - 15:10
Rozhodne lepší nápad. Obávam sa však, že by existujúce hodnotenie poviedok stratilo aj ten posledný zmysel, ale toto sa mi celkom pozdáva. Ak však niečo také spraviť, tak rozhodne vo forme "Poviedky mesiaca". Neviem si predstaviť ten nápor autorov poviedok v prvom dni týždňa a zároveň nulové "publikovanie v posledných dňoch týždňa. To by mesačné hlasovanie mohlo čiastočne obmedziť. Možno by však bolo najlepšie takémuto hodnoteniu priradiť čas - po skončení mesiaca by nastala doba (povedzme 7 dní, tak by sa nikto nemohol sťažovať), kedy by každý užívateľ mohol priradiť svoj hlas vybranej poviedke. Následne by len prebehlo vyhodnotenie, kde by boli ocenené prvé 3 miesta, aby Storm zakaždým nevyhrala :)

Možno by sa dal tento návrh využiť aj na ohodnotenie kvality autora - výsledky by sa mu zapisovali do profilu, nejaká osobná vitrínka -
Poviedka ABC - 3. miesto za mesiac december / prosinec
Poviedka XYZ - 2. miesto za mesiac január / leden
(To by bolo zároveň aj akési odporúčanie a propagácia tej kvalitnej práce)

Postupom času by to mohlo viesť aj k úplnému zrušeniu Odberov, ktoré v súčasnosti asi nemajú význam a ich "miesto" by získalo práve toto hodnotenie. Namiesto "Autor kvalitných poviedok" by bolo uvedené práve dosiahnuté miesto v hodnotení poviedky... Dúfam, že by sa tým neurazili jediní a možno aj poslední držitelia tohto ocenenia :)

Ale možno uvažujem scestne a niektoré detaily mi unikajú...

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
6. Leden 2014 - 16:23
Dobrý nápad PredsaJo :) Takhle by to bylo dobré :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kapitán Rex 007
6. Leden 2014 - 19:42
Já nechci říkat nic špatného protože jsem ještě nic nenapsal a ani nevymyslel a přijde mi to jako pitomost.

Život je návykovej a někdy zabíjí.

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
6. Leden 2014 - 19:52
Ech... No tak to s prominutím nic neříkej. Proč si myslíš, že je to pitomost? A proč tomu říkáš pitomost?

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
7. Leden 2014 - 14:33
nic si ztoho nedělej napsal svůj názor to vše

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
7. Leden 2014 - 19:59
Ale nevyjádřil se proč... A to mě štvě.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kapitán Rex 007
8. Leden 2014 - 19:39
Slyšel jsi někdy o svobodě projevu?

Život je návykovej a někdy zabíjí.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
8. Leden 2014 - 19:50
Já? Já jo. Ale chápeš, že musíš taky napsat DŮVOD tvého negativního pohledu na tvůj nápad. (Tuto větu jsem psal v kantýně, ale ty jsi zmizel...) Takže napiš důvod a nedávej mi mínusy -_-

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kapitán Rex 007
9. Leden 2014 - 16:32
Tak mi je nedávej TY!

Život je návykovej a někdy zabíjí.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Leden 2014 - 17:11
Bože! Taky můžu říct, např. že máš divnou profilovku (což nemyslím ve skutečnosti vážně) a neřeknu důvod. A líbí se ti to? No?

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
9. Leden 2014 - 18:54
Nechcete si to vysvětlit přes zprávy? Nějak mě už nebaví furt číst jen hádky!

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+9
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Leden 2014 - 21:10
Tak mě to taky neba. Ale on prostě nenapíše důvod. -_-

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Kapitán Rex 007
10. Leden 2014 - 13:33
Mě by to nevadilo. Mě přijde že můj profil je hezkej.

Život je návykovej a někdy zabíjí.

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
10. Leden 2014 - 13:52
BOŽE!

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
10. Leden 2014 - 15:52
Čeho si žádáš, smrtelníče?

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+1
-1