10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Prodám novou sošku(figurku)

Napsal: Lucas-kenobi
Dne: 1.1.2014 11:46
Kategorie: Neroztřízeno
Zpět na fórum

Prodám velkou figurku od Sideshow Collectibless:
odkaz »

odkaz »

CENA DLE DOMLUVY, figurka je naprosto zachovalá a nijak nepoškozená s veškerým příslušenstvím a i s originální krabicí, ve které byla zakoupena , důvod, proč ho prodávám je ten, že už na něho nemám místo, kvůli ostatním figurkám. Kdo by měl zájem o koupi napište mi na můj email: [email protected], pokud se chcete ještě na něco zeptat ohledně figurky, nebo čehokoliv, tak se ptejte :)
Přidat komentář
Nikdo k tomuto obsahu nenapsal komentář.
Buďte první!