Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Cestování zpět v čase je možné, ukázaly pokusy.

Napsal: Engineer Of KDY
Dne: 25.6.2014 21:18
Kategorie: Neroztřízeno
Zpět na fórum

odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Obi-Ben
24-25
26. Červen 2014 - 7:15
No já nevím, kdyby bylo možné cestovat do minulosti neměli bychom tu návštěvníky z budoucnosti?

Amatéři staví archu. Profesionálové staví Titanic.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
26. Červen 2014 - 12:08
Tak podle mě je to tak, že když cestuješ do minulosti, tak se objevíš do paralerního vesmíru. Náš čas vlastně ovlivnit nemůžeš, ale každou změnou vytvoříš nový vesmír.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Obi-Ben
24-25
26. Červen 2014 - 12:50
Podle mě každá změna ovlivňuje jen náš vesmír a do paralelního nezasahuje, jelikož v něm pobíhají další změny, které by se s těmi našemi mohly příčit.

Amatéři staví archu. Profesionálové staví Titanic.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
26. Červen 2014 - 15:44
jo, přesně tak si to představuji i já

Fight for the win!!!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
26. Červen 2014 - 7:15
zajímavé
ale radši bych se do toho neplet - viz. teorie „zašláplého brouka” ve stargate (vysvětluje to, že tím, že vy v minulosti zašlápnete nějakého brouka, může se v přít./bud. nějaký druh přemnožit a vyvraždit celé lidstvo atd.)

Fight for the win!!!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
4. Červenec 2014 - 22:16
To je sice všechno moc hezké a zajímavé, ale tohle je pouze teorie a mně přijde pěkně ujetá. Jak člověk může cestovat časem? Skrze "Červí díru"? Je tu psáno, že vědci prováděli experimenty, heh-výsledek testů ale nezveřejnili. Jejich prohlášení: "Výsledky testů ukázaly, že cestování v čase na kvantové úrovni se jeví jako možné,”, já vůbec nerozumím kvantové fyzice a už vůbec nevím co si mám představit pod pojmem "kvantová úroveň". Navíc je tu slovo, které celé věci nedodává moc na věrohodnosti, "jeví se".
Otázkou tedy už není jestli se může cestovat časem, ale "může člověk cestovat časem?"
Nevím jak vy, ale já jsem oproti tomuhle stále hodně pesimistický.

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1